Populárni moderátori a ich polovičky: Takéto krásky skrývajú doma

Populárni moderátori a ich polovičky: Takéto krásky skrývajú doma Zdroj: profimedia.sk
Poznáte ich z televíznych obrazoviek, no ich partnerky zrejme už menej. Pozrite sa, aké polovičky majú doma tváre televízie JOJ.

Len pred pár dňami sa odovzdávali ceny OTO a v ankete popularity jednoznačne zabodovala aj TV JOJ. Nielen v hľadisku, ale aj na recepcii sa objavilo množstvo hostí v sprievode svojich manželov a manželiek, ktoré veru na obrazovkách nevidieť. Pritom by sa za ne rozhodne nemuseli hanbiť. Pozrite sa, ako im to spolu sekne.

Michal Hudák s partnerkou Denisou

Zdroj: profimedia.sk

​Michal Hudák sa teší popularite u divákov najmä vďaka zábavnej relácii Inkognito. Takmer vždy vysmiateho herca, moderátora a hudobníka sprevádzala jeho partnerka Denisa, s ktorou vychovávajú syna Huga.

Marcel Forgáč s manželkou Adrianou

Zdroj: profimedia.sk

​Marcel Forgáč sa na galavečere objavil po boku svojej manželky Adriany, s ktorou majú dvoch synov. S atraktívnou tmavovláskou sa zoznámil pred mnohými rokmi v Prešove, kde študoval a dodnes tvoria šťastný pár.

Ondrej Kandráč s manželkou Erikou

Zdroj: Instagram

​Momentálne najvychytenejší hudobník Ondrej Kandráč sa okrem hudby veru má čím pochváliť. Jeho zákonitá Erika je naozaj očarujúca žena, čo poviete?

Vlado Voštinár s manželkou Klaudiou

Zdroj: profimedia.sk

​Vyťažený moderátor Vlado Voštinár je jeden z mála, ktorý žije v šťastnom manželstve už viac ako 25 rokov! Svoju lásku Klaudiu si dokonca druhýkrát zobral za manželku minulý rok na exotickom Mauríciu.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:30 Prenasledovaní
00:35 Zrodenie diabla
02:35 Noviny TV JOJ
22:20 Susedia na odstrel 2
00:25 Walking Dead VIII.
01:25 Walking Dead VIII.
23:05 Kosti II.
00:00 Kosti II.
01:00 Kosti II.
23:35 Zabi nudu! II.
23:40 Ovečka Shaun II.
23:50 Rozprávky z machu a papradia
22:25 Skleněný zámek
00:30 Špión, který mi dal kopačky
02:20 Matky na tahu o Vánocích