Najlepší manželia podľa horoskopu: Ako sa po svadbe zmení ten váš?

Najlepší manželia podľa horoskopu: Ako sa po svadbe zmení ten váš? Zdroj: unsplash.com
Niektorí muži sú na rodinný život a manželstvo ako stvorení, iní sa trvalého zväzku doslova boja. Znamenie vám prezradí, čo vás po jeho boku čaká.

Ktorí muži budú pre vás v manželstve skutočnou výhrou? Zoradili sme ich od tých najlepších po najhorších, aj keď u každého jedného sa nájdu určite dobré aj horšie vlastnosti.

Baran

Títo muži sú silní a verní. Svoje manželky nepodvádzajú, pretože majú radi stabilitu a stereotyp. Zriedkakedy „uletia“ a keď už, zvyčajne sa vrátia späť do zabehnutých koľají. Ak si vezmete muža, ktorý sa narodil v tomto znamení, získate v ňom chlapa, ktorý vás bude ctiť po zvyšok vašich dní. Ľahko sa s ním komunikuje a nájdete v ňom nielen partnera, ale tiež kamaráta.

Zdroj: Profimedia

Strelec

Muž narodený v znamení Strelca je extrémne romantický a bude robiť všetko pre to, aby vás o tom presvedčil. Je to verný a milujúci partner, aj keď niekedy to môže preháňať so žiarlivosťou. Ak sa Strelec stane vaším manželom, bude vás milovať, ctiť a nájdete v ňom veľké srdce a dušu. Nikdy nebudete ľutovať.

Ryby

Partner v znamení Rýb je vždy pôsobivý, a to na všetkých úrovniach. Muž Ryba berie manželstvo veľmi vážne a zo všetkého najviac túži rodinu finančne zabezpečiť. Zároveň sa ale snaží, aby ste v ňom zakaždým videli romantického partnera, ktorý vám nosí kvety, uvarí vám večeru alebo vás prekvapí v posteli najlepším orgazmom, aký ste kedy zažili. Niekedy je tento muž trošku citlivý, ale to nie je taká tragédia.

Kozorožec

Muži Kozorožci sú skvelí manželia, ktorí sa o vás chcú postarať - finančne aj romanticky. Ak sa spolu budete niekedy hádať, potom pravdepodobne len kvôli peniazom. Inak v nich nájdete verných partnerov, o ktorých sa nebudete musieť báť. Vždy budú mať oči len pre vás, takže niekedy môžu trochu žiarliť, keď im poviete, že chcete ísť niekam sama. V takom prípade ich musíte upokojiť.

Zdroj: unsplash.com

Lev

Ak ste žena, ktorá sa túži po zvyšok života so svojím partnerom smiať, potom si vyberte Leva. Títo muži sa radi smejú a bavia, sú skvelí partneri, oddaní a podporujúci. Možno vám bude robiť problém držať s nimi krok, avšak jeho názory a myšlienky vás vo finále okúzlia rovnako, ako on sám.

Rak

Raci sú dobrí manželia, pretože sú zameraní na rodinu. Milujú rodinnú atmosféru, rodinné stretnutia, oslavy, a všetko, čo súvisí s chodom domácnosti. Majú tendenciu byť čo najviac doma, tráviť čas s vami a deťmi a hľadajú si zábavu a koníčky v rodine. Radi varia, upratujú, opravujú - to je jednoducho ich hobby. V Rakovi nájdete láskavého muža, ale niekedy ho budete musieť z domu "vykopnúť", aby ste mali čas aj sama na seba.

Blíženci

V Blížencoch nájdete oddaných milencov, ktorí budú aj po dvadsiatich rokoch manželstva neustále vyhľadávať erotiku. Blíženci sú ako manželia tak trochu zázrak prírody, ak s nimi budete starostlivo zaobchádzať. Majú totiž tendenciu byť príliš citliví a depresívni, akonáhle nevidia, že ich ten druhý rešpektuje. Aj keď vás napríklad neopustia, môžu vás opustiť po emocionálnej stránke. Dobre s nimi zaobchádzajte a oni vám to vrátia.

Zdroj: Profimedia/ilustračná foto

Škorpión

Ak sa chystáte vydať za muža, ktorý sa narodil v znamení Škorpióna, mala by ste vedieť, že manželský život s ním bude ako na kolotoči - raz vášnivý, druhýkrát chladnejší. Muži Škorpióni dobre vyzerajú a zo začiatku vám dávajú hŕbu zvodných sľubov, ktoré nie vždy splnia. Aj keď majú radi sex, nemusíte sa báť, že by vám boli neverní. Pokiaľ mu v posteli dáte to, po čom túži, obavy môžete odhodiť stranou.

Býk

S Býkom budete ako manželka dobre chránená a finančne zaistená, ale musíte sa zmieriť s tým, že Býk nie je monogamné znamenie. Aj keď sa o vernosť snažia (a vážne sa snažia), sú často tými, ktorí svojho partnera podvedú. Ak chcete s manželom v tomto znamení vyjsť, musíte s ním hlavne komunikovať, pretože jedine otvorené rokovania vedú k cieľu.

Panna

Muži narodení v znamení Panny majú spočiatku tie najlepšie úmysly splniť vaše sny. To, či ich počas manželstva splnia, je úplne iná vec. Panna chce byť vždy najlepšia a to isté chce od vás. Neospravedlňuje vaše chyby ani prípadné zmeny na vašom tele alebo duši, takže sú títo muži príliš kritickí. Ak ste si ho teda brali a mali veľkosť 38, a po pätnástich rokoch ste sa dostali na veľkosť 44, je možné, že práve to vaše manželstvo rozbije. Pravda, je to trochu povrchné, ale Panny už proste také sú.

Zdroj: Profimedia

Vodnár

Manželia Vodnári sú snílkovia a niekedy sú ich túžby a sny bohužiaľ nereálne a nerealizovateľné. Akonáhle sa Vodnár ožení, má silnú predstavu o tom, čo by v manželstve chcel, a často chce niečo, čo vlastne nie je možné splniť. Okrem toho nie sú veľmi otvorení, pokiaľ ide o komunikáciu o manželských otázkach a problémoch. Niekedy to vyzerá, že stratili sluch, pretože sa robia, že vás nepočujú. Nie, s nimi to ľahké nebude.

Váhy

Muži Váhy sú veľmi otvorení, veľmi charizmatickí a tiež veľmi príťažliví. To znamená, že musíte očakávať, že sa o vášho manžela budú zaujímať aj iné ženy. Bohužiaľ, muži narodení v tomto znamení sú tak veľmi láskaví, že pokojne preukážu láskavosť cudzej žene, bez toho, aby si uvedomili, že vám to môže vadiť. Dokonca sa s ňou aj vyspia, keď ho o to požiada! Pritom by si veľmi prial byť verný a lojálny, ale je jednoducho "až príliš dobrý.“

Zdroj: Profimedia

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:50 POLICAJTI V AKCII
15:55 POLICAJTI V AKCII
17:00 NOVINY O 17:00
13:55 Panelák
14:55 Simpsonovci VII.
15:25 Simpsonovci VII.
14:00 JAG V.
15:00 Dr. House VIII.
16:00 Vraždy v Midsomeri XI.
14:40 Sherm a jeho mikróby
14:55 Ferdo Mravec
15:25 Sam a Max
13:50 Náhradní plán
15:25 Domácnost naruby
17:05 O(d)puštění