Polojasno
17°
Bratislava
Berta
2.7.2022
Zverejnila FOTO s frajerom a pustili sa do nej: Tiež si myslíte, že si HO nezaslúži?
Zdielať na

Zverejnila FOTO s frajerom a pustili sa do nej: Tiež si myslíte, že si HO nezaslúži?

Zdroj: Instagram/yourstruelymelly

Známa blogerka sa pochválila šťastnou momentkou so svojím priateľom, ale namiesto pozitívnych lajkov si vyslúžila poriadnu kritiku.

Melissa Gibson je obľúbenou blogerkou a jej Instagram sleduje vyše 200-tisíc fanúšikov. Mladá žena bojuje proti neprirodzene dokonalým postavám a presadzuje tzv. “Body positive.” Pri odvážnych fotkách svojej XXL postavy je na kritiku zvyknutá, tentoraz to však zašlo priďaleko.

Za všetko môže táto fotka!

Mellisa je žena kyprých tvarov a vôbec sa za to nehanbí, práve naopak! Jej Instagram je plný odvážnych fotografií, ktorými bojuje proti falošným predsudkom o dokonalosti. Na Nový rok zverejnila momentku so svojím frajerom, po ktorej sa spustila ostrá diskusia.

Ľudia jej poslali kritické a nenávistné komentáre a mnohí si dokonca myslia, že s jej výzorom si takého fešáka ani nezaslúži.

“My budeme za našu lásku bojovať, nech si ostatní myslia, čo chcú. Koľko ľudí si zakladá na dokonalom vzhľade a vzťahy sa im rozpadávajú jeden za druhým. Rok 2018 je rokom lásky, bez ohľadu na vek, váhu, sexuálnu orientáciu či náboženstvo,” napísala Mellisa vo svojom blogu.  

Čo si myslíte vy?

Instagram/yourstruelymelly

Súvisiace články

Najčítanejšie