Žena si hľadala nového frajera cez zoznamku: Neuveríte, čo jej muž odpísal

Žena si hľadala nového frajera cez zoznamku: Neuveríte, čo jej muž odpísal Zdroj: starnow.ca
Zoznamovanie sa prostredníctvom internetu a rôznych aplikácii nie je dnes nič výnimočné. Vyskúšala si to aj mladá Samantha. Na chlapíka, ktorý sa jej ozval rozhodne nezabudne!

Sam má 23 rokov, býva v Londýne a chce preraziť v šoubiznise. Odmalička účinkuje v amatérskych predstaveniach, no to, čo nedávno zažila na vlastnej koži, si nevysnívala ani v jednej z hier, v ktorých hrala.

Sam je pekná mladá žena

Zdroj: starnow.ca

​Keďže je po rozchode, rozhodla sa, že si novú známosť nájde cez istú aplikáciu. Dnes to už ľutuje. Na jej profil totiž zareagoval muž, ktorého reakcia by položila aj tú najsebavedomejšiu ženu. Dotyčný jej totiž poslal fotku inej chudučkej ženy s komentárom: „Vidíš, to dievča na fotke? Takto by si mohla vyzerať, ak by si sa trochu posnažila v posilňovni. Ak budeš čo i len kúsok vyzerať ako ona, môžeme ísť spolu na rande, teraz to rozhodne nepôjde. Vieš, ja som top muž za 10 bodov a ty na mojej stupnici dosahuješ tak 5-6 bodov. Cvičením sa môžeš priblížiť k 7, to by som ťa aj pomiloval. V tejto chvíli je to však z mojej strany veľké NIE,“ znela urážlivá esemeska od muža.

 

Zdroj: starnow.ca

Sam najprv neverila vlastným očiam, že ju niekto dokázal až takto uraziť. Aj preto celú konverzáciu zverejnila ja svojom facebooku.

O pár dní na to médiami začala kolovať aj identita muža. Bol to študent Michael Blanchard, ktorý sa  verejne kajal. V zahraničných médiách vysvetlil, že bol s kamarátmi na záťahu a v slabej chvíľke si vymenili telefóny a každý mal niektorej zo žien z aplikácie, napísať niečo vtipné. A hoci sa Sam ospravedlnil za chovanie svojich kamarátov, jej zlú skúsenosť už zo života len tak ľahko nevymaže.

A ako vyzerá Casanova, ktorému páru niet? Je podľa vás naozaj taký neodolateľný?

Toto je Michael

Zdroj: facebook

Zdroj: thetab.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Stratené duše V.
18:15 Stratené duše V.
19:20 TIPOS INFO
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie II.
18:05 Agi Bagi
18:25 Máša a medveď
18:30 Macko Uško
16:40 Město v ohrožení
18:25 Švihák ajťák
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Posedlost rudou