Mrazivá spoveď Slovenky: Je jediná, ktorá žije doma s takýmto mužom?

Mrazivá spoveď Slovenky: Je jediná, ktorá žije doma s takýmto mužom? Zdroj: Cristian Newman/Unsplash
Nahliadnuť do intímneho života sa prostredníctvom facebooku rozhodla Slovenka, ktorej priznanie je nielen šokujúce, ale až neuveriteľné!

Na facebookovej stránke Priznania žien sa pred pár dňami objavila úprimná spoveď istej ženy. Tá v stave absolútnej zúfalosti opísala, s akým mužom žije pod jednou strechou. Jeho najväčšou slabosťou je, že sa nestará o osobnú hygienu. Podľa nešťastnej Slovenky sa aj dva týždne neosprchuje, neumýva si zuby, dokonca si nemení ani spodnú bielizeň. Napokon si to prečítajte... Čo by ste jej poradili?

Zdroj: Xavier Sotomayor/Unsplash

Tu je spoveď nešťastnej ženy:

"Ženy teraz úprimne. Je normálne, ak sa váš chlap nesprchoval ani nekúpal viac ako 2 týždne? Lebo neviem, či už ja som taká náročná, aby sa sprchoval ASPOŇ každý druhý deň. Má náročnú prácu vonku, na zápach nôh som si už zvykla, ale keď prevliekam posteľné obliečky, tak až matrac je špinavý. Ja už neviem, čo mám robiť'. Sme spolu už skoro 10 rokov, ale do takého extrému to ešte nezašlo. Keď' leží na gauči alebo vstane, cítim ako smrdí, aj gauč po ňom zapácha a na moje upozornenia len gúľa očami. Neviem, či to robí naschvál alebo čo. Už som skúšala azda všetko - vyhrážky, krik, plač, prosenie aj ponižovanie. Áno, bohužiaľ', sa zo mňa pomaly ale isto stáva fúria. Až plačem, keď to píšem, lebo som zúfalá. O sexe ani nehovorím. Vôbec na to pri ňom nemám chuť' a často len zavriem oči, aby už bol koniec. Túži po fajke, ale ja jednoducho nemôžem!!! Keď ho cítim, keď' si predstavím,  ako dlho už má na sebe tie slipy! Zdvíha sa mi žalúdok. Hnusí sa mi. Keď mu to aj poviem, tak si z toho nič nerobí, alebo sa hrá na urazeného. Ja nechcem takto žiť. Už som mu to x-krát povedala, ale jemu je to jedno. Plánujem, že sa s deťmi pobalím a odídem. Nie je to len kvôli alarmujúco zanedbanej hygiene. Jednoducho, ktorá by dokázala žiť s takým chlapom? Minimálne 2 týždne nesprchovaný, nemenené spodky, neumýva  si zuby, neupratuje za sebou NIČ!

P.S.:  Nie som fajnovka. Som obyčajná žena, normálna. Keď' si ženy myslíte, že je super, čo robí, respektíve nerobí, tak si ho berte... Ďakujem za všetky odpovede. Neodsudzujte ma, prosím. Chcem len  vedieť, či to len ja mám doma taký unikát."

Zdroj: Misael Nevarez/Unsplash

Zdroj: facebook

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
12:50 Hoď svišťom
12:05 Prvé oddelenie
12:35 Letecké katastrofy VI.
13:40 Simpsonovci VI.
11:30 Ochranca II.
13:30 Hawaii 5.0 VI.
14:30 Spravodlivosť v krvi VI.
12:25 Oskar v balóne
12:45 Rybičky Flip a Flap
12:50 Albert pozná prírodu najlepšie
11:05 Pohled na lásku
12:50 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
14:35 Láska na tři roky