Zľakli sa, keď im prerušili svadobný obrad: Na tento zážitok nikdy nezabudnú

Zľakli sa, keď im prerušili svadobný obrad: Na tento zážitok nikdy nezabudnú Zdroj: youtube/Liquid Media Video Production
Tanečné či spevácke prekvapenie na svadobnej hostine býva bežnou záležitosťou, no priamo v kostole sa niečo podobné často nevidí. Toto vystúpenie sa oplatí vidieť!

Keď sa Swan Neil a Tricia rozhodli zobrať, vedeli, že chcú mať tradičný katolícky obrad. Svoje áno si preto povedali v krásnom kostole v Kincasslagh, v Írsku. To, že priamo pri obrade zažijú takéto prekvapenie, nemali ani tušenia, rovnako ako väčšina svadobných hostí.

Dojímavé vystúpenie

Nevestina najlepšia priateľka chcela, aby bol obrad jej priateľov výnimočný a tak sa rozhodla prekvapiť ich nádhernou piesňou, ktorú spolu s ďalšími priateľmi a s pomocou miestnych spevákov nacvičili. Prvé slová začal spievať dokonca kňaz a keď sa pridal ďalší muž, nastal v kostole poriadny šum. Po chvíli bolo všetkým jasné, že ide o pripravené prekvapenie pre mladomanželov. Z ich vystúpenia bola dojatá nielen nevesta, ale aj všetci svadobčania. Krajší zážitok a darček na svojej svadbe si snáď ani nemohli priať. Dokonalé!

Zdroj: youtube, irishnews.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:25 ZLATKO
15:50 Jumper
17:45 PRÁZDNINY II.
13:35 Bláznivá olympiáda
15:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
17:15 Už ani slovo!
14:10 Nákupné maniačky
20:10 Kosti
21:00 INKOGNITO
14:40 Robošváb III.
15:05 Sherm a jeho mikróby
15:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
14:55 Druhá šance
16:45 Můj šálek kávy
18:20 Jmenuji se Jerry