Zľakli sa, keď im prerušili svadobný obrad: Na tento zážitok nikdy nezabudnú

Zľakli sa, keď im prerušili svadobný obrad: Na tento zážitok nikdy nezabudnú Zdroj: youtube/Liquid Media Video Production
Tanečné či spevácke prekvapenie na svadobnej hostine býva bežnou záležitosťou, no priamo v kostole sa niečo podobné často nevidí. Toto vystúpenie sa oplatí vidieť!

Keď sa Swan Neil a Tricia rozhodli zobrať, vedeli, že chcú mať tradičný katolícky obrad. Svoje áno si preto povedali v krásnom kostole v Kincasslagh, v Írsku. To, že priamo pri obrade zažijú takéto prekvapenie, nemali ani tušenia, rovnako ako väčšina svadobných hostí.

Dojímavé vystúpenie

Nevestina najlepšia priateľka chcela, aby bol obrad jej priateľov výnimočný a tak sa rozhodla prekvapiť ich nádhernou piesňou, ktorú spolu s ďalšími priateľmi a s pomocou miestnych spevákov nacvičili. Prvé slová začal spievať dokonca kňaz a keď sa pridal ďalší muž, nastal v kostole poriadny šum. Po chvíli bolo všetkým jasné, že ide o pripravené prekvapenie pre mladomanželov. Z ich vystúpenia bola dojatá nielen nevesta, ale aj všetci svadobčania. Krajší zážitok a darček na svojej svadbe si snáď ani nemohli priať. Dokonalé!

Zdroj: youtube, irishnews.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli VII.
20:35 Najdlhšia jazda
23:05 Festivalové minúty
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb IV.
18:35 Poslední templář
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Mapy ke hvězdám
22:15 Kolonie