Zľakli sa, keď im prerušili svadobný obrad: Na tento zážitok nikdy nezabudnú

Zľakli sa, keď im prerušili svadobný obrad: Na tento zážitok nikdy nezabudnú Zdroj: youtube/Liquid Media Video Production
Tanečné či spevácke prekvapenie na svadobnej hostine býva bežnou záležitosťou, no priamo v kostole sa niečo podobné často nevidí. Toto vystúpenie sa oplatí vidieť!

Keď sa Swan Neil a Tricia rozhodli zobrať, vedeli, že chcú mať tradičný katolícky obrad. Svoje áno si preto povedali v krásnom kostole v Kincasslagh, v Írsku. To, že priamo pri obrade zažijú takéto prekvapenie, nemali ani tušenia, rovnako ako väčšina svadobných hostí.

Dojímavé vystúpenie

Nevestina najlepšia priateľka chcela, aby bol obrad jej priateľov výnimočný a tak sa rozhodla prekvapiť ich nádhernou piesňou, ktorú spolu s ďalšími priateľmi a s pomocou miestnych spevákov nacvičili. Prvé slová začal spievať dokonca kňaz a keď sa pridal ďalší muž, nastal v kostole poriadny šum. Po chvíli bolo všetkým jasné, že ide o pripravené prekvapenie pre mladomanželov. Z ich vystúpenia bola dojatá nielen nevesta, ale aj všetci svadobčania. Krajší zážitok a darček na svojej svadbe si snáď ani nemohli priať. Dokonalé!

Zdroj: youtube, irishnews.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Život po ľuďoch II.
05:55 Prvé oddelenie II.
06:15 Prvé oddelenie II.
05:05 TOP STAR
05:20 Hoď svišťom II.
05:50 Kutyil s.r.o.
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:50 Twilight sága: Rozbřesk - 1. část
07:55 Bláznivé námluvy
09:40 Angele a Tony