Zľakli sa, keď im prerušili svadobný obrad: Na tento zážitok nikdy nezabudnú

Zľakli sa, keď im prerušili svadobný obrad: Na tento zážitok nikdy nezabudnú Zdroj: youtube/Liquid Media Video Production
Tanečné či spevácke prekvapenie na svadobnej hostine býva bežnou záležitosťou, no priamo v kostole sa niečo podobné často nevidí. Toto vystúpenie sa oplatí vidieť!

Keď sa Swan Neil a Tricia rozhodli zobrať, vedeli, že chcú mať tradičný katolícky obrad. Svoje áno si preto povedali v krásnom kostole v Kincasslagh, v Írsku. To, že priamo pri obrade zažijú takéto prekvapenie, nemali ani tušenia, rovnako ako väčšina svadobných hostí.

Dojímavé vystúpenie

Nevestina najlepšia priateľka chcela, aby bol obrad jej priateľov výnimočný a tak sa rozhodla prekvapiť ich nádhernou piesňou, ktorú spolu s ďalšími priateľmi a s pomocou miestnych spevákov nacvičili. Prvé slová začal spievať dokonca kňaz a keď sa pridal ďalší muž, nastal v kostole poriadny šum. Po chvíli bolo všetkým jasné, že ide o pripravené prekvapenie pre mladomanželov. Z ich vystúpenia bola dojatá nielen nevesta, ale aj všetci svadobčania. Krajší zážitok a darček na svojej svadbe si snáď ani nemohli priať. Dokonalé!

Zdroj: youtube, irishnews.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Stratené duše V.
18:15 Stratené duše V.
19:20 TIPOS INFO
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie II.
18:05 Agi Bagi
18:25 Máša a medveď
18:30 Macko Uško
16:40 Město v ohrožení
18:25 Švihák ajťák
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Posedlost rudou