4 štádiá mužskej lásky: Reč tela vám prezradí, či to s vami myslí vážne

4 štádiá mužskej lásky: Reč tela vám prezradí, či to s vami myslí vážne Zdroj: unsplash.com
Keď si budete všímať jeho správanie a gestá, okamžite zistíte, ako vás partner vníma. Je to len pobláznenie, alebo sa do vás zamiloval až po uši plánuje s vami budúcnosť?

Aj u mužov sa láska a náklonnosť k žene vyvíja postupne. Odborníci hovoria o štyroch stupňoch mužskej lásky. Všímajte si jeho reč tela a budete presne vedieť, čo k vám cíti.

1. stupeň: Páčite sa mu

 Buď je vo vašej prítomnosti trochu nervózny a neistý, hovorí málo a aj vtedy sa zakokce, alebo naopak, snaží sa vás zaujať neustálym rozprávaním a vtipkovaním.

Všímajte si reč tela: Tí sebavedomejší sa snažia priblížiť sa k vám čo najviac a “náhodne” sa vás niekoľkokrát dotknú. Tí nervóznejší sa neustále upravujú, chytajú sa vlasov, prípadne si oblizujú pery. Ak sa mužovi pri pohľade na vás mierne rozšíria zreničky, je úplne jasné, že sa mu páčite.

Zdroj: Profimedia

2. stupeň: Je zamilovaný

Chce vás úplne začleniť do svojho sveta. Predstavuje vás svojim priateľom, berie vás do spoločnosti a všetok svoj voľný čas chce tráviť s vami.

Všímajte si reč tela: Potajomky si vás obzerá, často vám uprene hľadí do očí, dotýka sa vás pri každej možnej situácii, ovoniava vaše vlasy, keď sedíte pri ňom a podobne.

Zdroj: Profimedia

3. stupeň: Je z vás úplne paf

Nie je pravdou, že najsilnejšie city budete cítiť na samom začiatku. Mužská láska je ako víno a najvášnivejšia je práve v tomto štádiu. V tejto fáze si vás túži partner stále vychutnávať a aj pri sexe s ním dosiahnete maximálne uspokojenie.

Všímajte si reč tela: Či idete do kina, navštívi vás v práci, alebo idete na večeru, všade dáva najavo, že patríte k sebe. Objíma vás, dotýka sa vás a je na vás pyšný, jeho záujem je čoraz hlbší a silnejší.

Zdroj: Profimedia

​4. stupeň: Myslí to s vami vážne

Pri každom dôležitom rozhodnutí sa pýta na váš názor, záleží mu na tom, čo si myslíte vy. Berie vás dvoch ako tím a všetky plány do budúcna plánuje spolu s vami. Ak ho pozvú kamaráti na party či na chatu, automaticky povie, že príde aj s vami.

Všímajte si reč tela: Ak je na vás silno citovo naviazaný, môžete si všimnúť, že občas nevedomky spraví či zopakuje vaše gesto. Napríklad sa prehrabne vo vlasoch rovnako ako vy, dotýka sa pier alebo dvihne obočie presne tak, ako máte vo zvyku vy. To všetko prezrádza, že jeho láska k vám je pevná a silná.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: sexyconfidence.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:35 SOM MAMA
22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
00:10 Hoď svišťom
22:00 Terra Nova
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
22:15 Agi Bagi II.
22:30 Zabi nudu! II.
22:35 Tom a Keri
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista
01:45 Santa je pořád úchyl