Poznáme najlepšie manželky podľa zverokruhu: Patríte medzi ne?

Poznáme najlepšie manželky podľa zverokruhu: Patríte medzi ne? Zdroj: pixabay.com
Každý si chce do života vybrať toho najlepšieho partnera, no nie vždy sa mu to aj podarí. Vybrali si tí vaši muži správnu ženu, pri ktorej budú navždy spokojní?

Každá sa snaží byť tá najlepšia manželka pod slnkom. Aspoň v prvých rokoch spolužitia je to rozhodne tak, či? Patríte však aj vy do top trojky, ktoré si muži nevedia vynachváliť? Znamenia zverokruhu hovoria jasnou rečou...

Ženy narodení v znamení Raka

Pomyselné jednotky sú práve ony. Prečo? Sú najlojálnejšie zo všetkých znamení a nikdy vás nesklamú. Sú mimoriadne rodinne založené a práve rodina je pre nich to najdôležitejšie. Navyše milujú pocit, byť niekoho manželkou. Prisahať vernosť niekomu je pre ne sľub na celý život, ktorý je záväzný a berú ho veľmi zodpovedne.

Zdroj: pixabay.com

​Ženy narodené v znamení Rýb

Tieto ženy sú mimoriadne nadané v tom, že svojho partnera dokážu zahrnúť nekonečnou láskou. Neváhajú urobiť hocičo, len aby bola ich polovička spokojná a v pohode. Ak sa im dostanete pod kožu, zistíte, že sú mimoriadne inteligentné, lojálne a kreatívne, čo sa prejavuje aj pri výchove detí.

Zdroj: instagram

​Ženy narodené v znamení Váh

V prvom rade ide o veľmi milé a príjemné osoby. Mužom imponujú hlavne v tom, že majú jasné ciele, za ktorými si malými krôčikmi aj idú. Muži sa na ne môžu spoľahnúť, keďže ich nikdy nesklamú. Takmer všetko sa im podarí u partnera dosiahnuť práve svojou milou povahou a nie manipuláciou. Navyše milujú sex a rady v ňom aj experimentujú.

Zdroj: yourtango.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

21:35 SOM MAMA
22:30 Pokoj v duši
00:35 POLICAJTI V AKCII
21:20 MACGYVER : NOVÉ ČASTI I.
22:20 Biele goliere VI.
23:10 Biele goliere VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VI.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Dr. House VI.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:15 Agi Bagi II.
20:15 Ve jménu krále 2
22:05 Slunce, seno, erotika
23:45 Ďáblův houslista