Najväčšia chyba, ktorú robia ženy vo vzťahu: Zbavte sa jej a všetko sa zmení!

Najväčšia chyba, ktorú robia ženy vo vzťahu: Zbavte sa jej a všetko sa zmení! Zdroj: unsplash.com
Ak ste vo vzťahu nespokojné, alebo ste opäť dostali kopačky, mali by ste sa nad sebou zamyslieť. Možno robíte stále tú istú chybu, ktorou partnera akurát odplašíte.

Tak ako majú muži svoje muchy, máme ich aj my a nie je ich málo. Je mnoho vlastností, ktorými svojich partnerov vytáčame a lezieme im na nervy. Odborníci však tvrdia, že najväčšou chybou žien je práve to, čo si máloktorá z nás uvedomuje.

Očakávate, že urobí niečo sám od seba, aj keď dobre viete, že mu to jednoducho “nezapne,” túžite po romantike, hoci viete, že toto slovo sa v jeho myslení nikdy nenachádzalo, stále podvedome čakáte, že vás prekvapí, aj keď vám jasne povedal, že to nie je jeho parketa…

Zoznam týchto vecí by mohol pokračovať ešte veľmi dlho a práve za ním sa vraj skrýva spomínaná chyba, ktorú robia ženy najčastejšie!

Ženy stále očakávajú, že muži budú myslieť rovnako ako ony!

(Alebo veria, že sa to naučia!)

Zdroj: unsplash.com

Nie je to vtip, keď sa hovorí, že muži a ženy nie sú z rovnakej planéty. Odborníci na vzťahy tvrdia, že ak konečne začnú ženy brať ako fakt, že muži majú svoje myslenie (ktoré je od toho ich na míle vzdialené), budú vo vzťahu obaja šťastnejší.

Ak sa partner nespráva podľa vašich predstáv, prestaňte čakať a dúfať v zmenu. Povedzte mu na rovinu, čo a ako by mohol zmeniť, čo by vás potešilo a podobne. Rovnako sa naučte úplne presne formulovať aj keď potrebujete napríklad pomôcť. Namiesto zúfalého “nestíham domácnosť,” skúste povedať: “Mám toho veľa, mohol by si mi pomôcť a povysávať?” (Nezabudnite konkretizovať či celý byt, alebo len obývačku!)

Najhoršie na tom celom je, že to čo nám prezradili odborníci, my už samozrejme dávno vieme! Niekedy im však výhovorku na ich „iné myslenie“ jednoducho nevieme tolerovať!

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
12:00 NOVINY O 12:00
10:10 Stratené duše III.
11:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
12:45 Fakty a fikcie II.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
10:10 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:35 Agi Bagi II.
10:50 Zabi nudu! II.
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa
13:25 Děda nebo trenér