Dvoje zásnuby, dva prstene a dve odlišné nevesty: Tromfne Meghan vojvodkyňu Kate Middleton?

Dvoje zásnuby, dva prstene a dve odlišné nevesty: Tromfne Meghan vojvodkyňu Kate Middleton? Zdroj: Profimedia.sk
To, o čom sa posledné dni šuškalo čoraz intenzívnejšie, sa stalo skutočnosťou. Princ Harry pokľakol pred svojou priateľkou Meghan Markle a požiadal ju o ruku.

Harry v americkej herečke našiel to, čo tak dlho hľadal a rozhodol sa, že po vzore svojho brata, aj on uzatvorí manželstvo. Kráľovský sobáš by mal byť už na jar a očakáva sa, že bude úplne iný, aký bol sobáš Williama s Kate.

Zásnuby Kate a Williama v roku 2010

Zdroj: Profimedia.sk

Experti sa zhodujú v tom, že Meghan reprezentuje oveľa modernejšiu nevestu a na míle vzdialenú Kate Middleton. Svedčí o tom už len samotný outfit a miesto, ktoré si dvojica zvolia pre oznámenie zásnub. Harry a Meghan si zvolili exteriér Kensingtonského paláca, kde by mala dvojica po sobáši aj bývať. Naopak Kate a William si pred rokmi zvolili interiér St. James Palace, ktorý pôsobil ťažkopádne.

 Harry a Meghan oznámili svoje zásnuby

Zdroj: Profimedia.sk

​Moderné verzus konzervatívne šaty

Ďalším rozdielom boli aj šaty – Kate vsadila na elegantné, no konzervatívne šaty, ktorých kópie išli doslova na dračku. Meghan sa pred médiá postavila v modernom bielom kabáte kanadskej značky, spod ktorých vykúkali zelené šaty istej talianskej značky.

Diamantové prstene

Zdroj: Profimedia.sk

​A to najdôležitejšie – prsteň! Kate dostala od Williama rodinný klenot, ktorý nosila jeho mama princezná Diana. Možno si spomínate, že jeho napodobeniny sa predávali po celom svete a mnohé vydajachtivé nevesty po ňom veľmi túžili. Na druhej strane Meghan (na obr. vľavo) dostala od Harryho prsteň, ktorý princ sám navrhol. Dva menšie diamanty pochádzajú zo súkromnej kolekcie princeznej Diany a ten najväčší zase z Botswany, ku ktorej má Harry veľmi blízko. Experti jeho cenu odhadujú aj na viac ako 300 000 dolárov. Ktorá zo žien sa vám páči viac?

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

10:30 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
10:15 Hawaii 5.0 VI.
11:35 Prvé oddelenie
12:05 Prvé oddelenie
10:15 Najlepšie svetové videá II.
11:30 Ochranca II.
13:30 Hawaii 5.0 VI.
10:10 Jahôdka a jej kamaráti I.
10:35 Agi Bagi
10:50 Zabi nudu! II.
09:25 Muž na míru
11:05 Pohled na lásku
12:50 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat