Kráska z Take Me Out: Ako vyzerá žena, ktorá za dva roky stihla randiť so 77 mužmi?

Kráska z Take Me Out: Ako vyzerá žena, ktorá za dva roky stihla randiť so 77 mužmi? Zdroj: instagram
Hoci sa jej nedarí nájsť lásku na celý život, Anna sa nevzdáva a robí všetko preto, aby našla svojho vytúženého princa na bielom koni.

Viete si predstaviť, že by ste počas uplynulých dvoch rokov spoznali dokopy 77 nových mužov, no ani jeden by vám nezapáčil natoľko, aby ste ho chceli lepšie spoznať?

To je presne prípad Anny, ktorá žije v Londýne. Tmavovláska má 29 rokov a zaumienila si, že do tridsiatky si nájde muža, s ktorým strávi život. Dokonca skúšala šťastie aj v britskej verzii zábavnej zoznamovacej šou Take Me Out, ktorá sa vysiela aj u nás. Ani tam však nepochodila.

Zdroj: instagram

Zdroj: instagram

​Pritom dobre vyzerá, má slušnú prácu, koníčky a na prvý pohľad vyzerá ako úplne bežná mladá žena. Dokonca ani jej požiadavky na budúceho partnera nie sú výnimočné. „Mal by byť vysoký, vyšportovaný, vtipný... Som prieberčivá, no presne viem, čo chcem,“ zdôverila sa v zahraničných médiách.

Zdroj: instagram

​Dokonca prezradila, že potenciálnych adeptov hodnotí na základe výzoru, charakteru a osobného kúzla. Muži môžu u nej získať najviac 20 bodov, ktoré si zapisuje do zošita. Vždy je to ona, kto s mužmi nechce ísť na druhé rande a oni si vraj myslia, že je divná. Ako pôsobí na vás?

Zdroj: instagram

Zdroj: independent.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:00 NOVINY O 17:00
15:05 Profesionáli III.
16:05 Najlepšie svetové videá II.
17:00 Simpsonovci VI.
14:30 Spravodlivosť v krvi VI.
15:30 Kosti VII.
16:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
15:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
15:25 Sam a Max
15:45 Lovci drakov
14:35 Láska na tři roky
16:20 Tristan a Isolda
18:35 Anděl v utajení