5 signálov, že sa mu páčite: Vieme, čo prezradí každého muža

5 signálov, že sa mu páčite: Vieme, čo prezradí každého muža Zdroj: pixabay.com
Vyhliadli ste si muža, no nechcete sa ho narovinu opýtať, či ste mu len sympatická alebo je za tým niečo viac? Stačí sledovať, čo robí, keď sa s vami rozpráva.

Nie je tajomstvo, že reč tela o človeku prezradí veľakrát viac ako samotné slová. Môžete byť sebavedomá a úspešná, no keď ide o lásku, aj tie najodvážnejšie zatiahnu ručnú brzdu a hanbia sa.

Ak sa nechcete muža otvorene opýtať, či sa mu páčite a vyhnúť sa tak trapasu, ak nie, sledujte ho! Stačí spolu prehodiť pár viet a podľa týchto signálov budete okamžite vedieť, na čom ste! Odborníci na reč tela odporúčajú, aby ste si všímali tieto pohyby.

 1. Dvíha obočie

Očný kontakt je základ a už z neho dokážete vyčítať, či ste niekomu „padli do oka“. Ak sa s mužom rozprávate a pri konverzácii dvíha obočie, je to znak toho, že má o vás záujem. Ak sa mu navyše rozšíria zreničky, rande je takmer isté.

2. Robí hlboké nádychy

Ak sa počas rozhovoru viackrát zhlboka nadýchne, je to znak, že mu nie ste ľahostajná a že sa potrebuje vnútorne upokojiť, aby urobil čo najlepší dojem.

 

Zdroj: pixabay.com

​3. Kopíruje vaše pohyby

Naše telá robia veľmi veľa vecí bez toho, aby sme si to uvedomovali. Napríklad, ak chce dosiahnuť rovnováhu a akúsi harmóniu, podvedome napodobňujeme reč tela partnera. Zvyčajne sa to deje na rande. 

4. Nakláňa hlavu

Aby vás počas rozhovoru lepšie počul, nakloní hlavu mierne nabok. Podľa expertov je to opäť signál, že má o vás záujem. Navyše sa s jemne naklonenou hlavou aj lepšie bozkáva a presne to mu napadne, keď sa pozrie na vaše pery.

Zdroj: pixabay.com

​5. Sedí pohodlne

O tom, že sa vo vašej spoločnosti dobre cíti, môže ľahko vypovedať aj poloha, v akej sedí. Ak sa oprie s rozkročenými nohami, cíti sa uvoľnene a veľmi príjemne.

Zdroj: woman.at

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

12:50 TOP STAR
13:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
15:00 ZOO
12:40 Fakty a fikcie
13:40 Fórky, vtipky XXVII.
14:10 Simpsonovci XII.
12:00 Ochranca IV.
14:00 Stratené duše II.
16:00 Kosti VIII.
13:10 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
13:20 Bratia Flubovci
13:45 Mestečko Wackaville
12:50 Popelky
14:30 Tah pěšcem
16:30 Kluci na povel