4 typy žien, ktoré sú pre mužov najviac SEXI: Patríte k nim aj vy?

4 typy žien, ktoré sú pre mužov najviac SEXI: Patríte k nim aj vy? Zdroj: unsplash.com
Ak sa skĺbia tieto predpoklady dokopy, vznikne žena, ktorá dokáže upútať takmer každého muža. Toto podľa nich nesmie chýbať žiadnej okúzľujúcej dáme.

I keď každý muž má inú predstavu o ideálnej žene, existujú faktory či predpoklady, ktoré zaujmú takmer všetkých bez rozdielu. Ak spĺňate všetky body, ste snom väčšiny mužov.

V tomto prípade nejde o to, či ste bruneta či blondínka a či máte výšku modelky či svetlú pokožku. Toto sú veci, ktoré dokážu muža pritiahnuť viac, ako dokonalá krása.

Ženy s prirodzeným líčením

Byť nalíčená tak jemne, aby to vyzeralo že ste bez šminiek, to miluje väčšina mužov. Výrazné dymové líčenie, hrubé linky či nebodaj tmavý rúž naopak väčšinu z nich úplne odradí. Podobne je to aj s vlasmi. Žiadne komplikované, natupírované a nalakované účesy, ale voľne rozpustené vlasy sú to, čo ich pritiahne najviac.

Zdroj: unsplash.com

​Ženy s ideálnym pomerom pásu a bokov

Štíhly pás a pekne tvarované boky sú jedným z najčastejších meradiel atraktivity žien z pohľadu mužov. Správny pomer pásu a bokov je dôležitý aj z medicínskeho pohľadu. Pre lekárov práve tento pomer hovorí o výške hladiny estrogénu v ženskom tele a upozorňuje na riziko vzniku závažných ochorení od cukrovky až po vaječníky či ochorenia srdca. 

Zdroj: unsplash.com

Ženy, ktoré nosia červenú farbu

Možno sa vám zdá, že muži nejako zvlášť farby neriešia, nie je to však pravda. Napríklad červená farba pôsobí na nich ako magnet. Ak má žena na sebe napríklad perfektne sediace červené šaty, okamžite sa z ich pohľadu zvyšuje jej atraktivita. Z rôznych štúdií dokonca vyplynulo, že ak príde žena na rande v niečom červenom, chlap je schopný minúť na ňu niekoľkonásobne viac peňazí. Či to platí aj v dlhodobom vzťahu či manželstve, to zatiaľ neskúmal nikto... 

Zdroj: unsplash.com

Ženy s prirodzeným zmyslom pre humor

Ak spĺňate predošlé body a ste pri tom všetkom ešte aj prirodzene vtipná, chlap bude z vás totálne očarený. Žena s prirodzeným zmyslom pre humor, ktorá je pozitívne naladená a dokáže si vystreliť aj sama zo seba, je snom každého muža. Uvoľnite sa, prejavujte radosť a užívajte si život naplno. Uvidíte, ako geniálne to funguje!

Zdroj: askmen.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 IQ TAXI
05:50 Prvé oddelenie II.
06:10 Súdna sieň
06:45 Súdna sieň
05:55 Panelák
06:40 Kutyil s.r.o. II.
07:20 MacGyver
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
06:10 Grace, kněžna monacká
08:05 Jobs
10:20 Ztraceni v lásce