5 tajomstiev príťažlivých ľudí: S výzorom rozhodne nesúvisia!

5 tajomstiev príťažlivých ľudí: S výzorom rozhodne nesúvisia! Zdroj: Unsplash.com
Prečo je vaša kolegyňa v práci atraktívnejšia v očiach mužov, hoci nevyzerá dokonale ako nejaká modelka? Tu je odpoveď!

Pravdou je, že mužov na prvý pohľad zaujme pekná žena. No niekedy ich dokáže zbaliť aj v našich očiach úplne priemerná slečna. Tá je dôkazom, že príťažlivosť nie je len o tom, ako kto vyzerá, ale súvisí to aj s inými vecami. 

1. Majú skôr priemernú tvár

Vedci zistili, že ľudia, ktorých iní považujú za sexi, na prvý pohľad pôsobia veľmi priemerne. Majú obyčajnú tvár, ktorá sa v ničom nevymyká od priemeru.

 

Zdroj: Unsplash.com

​2. Majú tmavý prstenec okolo oka

Kalifornskí vedci počas výskumu príťažlivosti prišli a to, že ľudia, ktorí majú tmavý prstenec okolo dúhovky oka, sú vo všeobecnosti atraktívnejší. Prečo? Údajne ho ľudia podvedome považujú za znak mladosti a sily.

3. Majú príjemný hlas

Ženy si to zrejme neuvedomujú, no keď začnú s mužom flirtovať, ich hlas sa zmení – rozprávajú vo vyššej tónine. Práve to sa mužom páči a tiež dostanú signál, že je žena pripravená s nimi flirtovať.

Zdroj: Unsplash.com

​4. Plodnosť je atraktívna

Tu ide skôr o hormonálnu záležitosť. Naše telo totiž vysiela k opačnému pohlaviu signály  a pachy, ktoré podvedome o nás veľa prezradia. Ide o hormonálnu rovnováhu, ktorá prezradí, v akej ste kondícii. Bohatá hriva, krásna pleť, príjemný telesný pach – ak je toto všetko v rovnováhe, pôsobíme atraktívnejšie.

5. Reč tela

Nie nadarmo sa hovorí, že kto dokonale ovláda reč tela, má úspech zaručený. Vhodné gestá a neverbálna komunikácia v danom momente vám teda rozhodne dokážu pridať na príťažlivosti.

 

Zdroj: bunte.de

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:15 Krimi
05:45 Noviny TV JOJ
06:40 Delgo
05:15 KINOSÁLA
05:25 NOVÁ ZÁHRADA
06:05 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
05:15 Extrémna premena III.
06:40 Kutyil s.r.o. II.
07:20 NOVÁ ZÁHRADA
05:10 Lovci drakov
05:40 Hrdinovia z mesta
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:25 Švihák ajťák
08:10 Pozlátko Hollywoodu
09:45 Černí baroni