Našli ste v partnerovi spriaznenú dušu? Tieto znaky vás uistia, že ON je ten pravý

Našli ste v partnerovi spriaznenú dušu? Tieto znaky vás uistia, že ON je ten pravý Zdroj: unsplash.com
Môžete mať mnoho priateľov a známych, avšak stretnúť spriaznenú dušu, je oveľa vyšší level. Najmä, ak ju nájdete vo svojom partnerovi.

Nájsť spriaznenú dušu, s ktorou si dokonalo rozumiete aj bez slov, je veľká vzácnosť. Nájsť si však partnera s týmito vlastnosťami, je najväčšia výhra v živote. Ak ho máte, strážte si ho ako poklad!

6 znamení, že ON je ten pravý

Máte pocit, že sa poznáte veľmi dlho

Takmer od začiatku máte pocit, že sa poznáte sto rokov. Je úplne nepodstatné, aký je medzi vami vekový rozdiel, národnosť, či farba pleti. Okamžite ste si „sadli“ po všetkých stránkach a okrem toho, že sa vzájomne priťahujete fyzicky, cítite, že to funguje aj na duševnej úrovni.

Zdroj: unsplash.com

​Funguje to napriek odlišnostiam

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, ale je to len čiastočná pravda. Aj vy môžete mať absolútne odlišné záľuby, rôzny vkus v oblečení, odlišný životný štýl a chute na úplne iné jedlá, avšak z hľadiska morálnych zásad a priorít v živote ste vždy na jednej lodi. 

Zdroj: unsplash.com

Rozumiete si aj bez slov

Pri dlhodobých vzťahoch je bežné, že partneri sa takmer dokonale poznajú a dokážu predvídať čo ten druhý povie, alebo čo spraví. Ak sa však stretnú skutočne spriaznené duše, dokážu si vzájomne čítať myšlienky už veľmi skoro. Váš vzťah má takú silu a hĺbku, že často spravíte pre partnera niečo, po čom túžil, ale nestihol to ani vysloviť.

Zdroj: unsplash.com

Doprajete si čas pre seba

Ak ste pre seba spriaznené duše, cítite sa spolu dobre, spokojne a v bezpečí, napriek tomu obaja viete, aké nesmierne dôležité je nechať si čas iba pre seba. Je to pre vás absolútna samozrejmosť a tešíte sa, ak si ten druhý svoju chvíľku naplno vychutná.

Zdroj: Profimedia

Nerobíte žiarlivostné scény

Obaja ste sebavedomé a vyrovnané bytosti a navzájom si veríte. To, že sa neprejavujete žiarlivostnými scénami neznamená, že vám na druhom nezáleží, práve naopak. Vaše puto a láska je taká silná, že jednoducho viete, že ju nič a nikto neprekoná. Ak by aj prišiel do života jedného z vás niekto iný, nebudete sa zraňovať, klamať, ani na seba útočiť. 

Zdroj: Profimedia

Objatie je najúčinnejší liek

Nič na svete vám nepomôže viac, ako objatie po náročnom dni či ťažkej životnej obskúške. V jeho náručí sa cítite absolútne bezpečne, opadne z vás stres, napätie aj smútok. Keď ste v spoločnom objatí, opäť naberiete silu a novú energiu. Funguje to vždy a na sto percent!​

Zdroj: Pinterest.com

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:15 Profesionáli VII.
23:05 Profesionáli VII.
00:00 Drzá Jordan II.
20:35 Prenasledovaná doktorom
22:30 Lovci väzňov
00:25 Karma je sviňa II.
22:00 Klamári II.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 TOP STAR
22:15 Agi Bagi
22:25 Malí chrobáčikovia
22:30 Tom a Keri
21:50 Oko v oblacích
23:40 V hledáčku střelce
01:20 Princezny