Moja manželka mi našla fotky inej ženy: Myslí si, že mám milenku, no pravda je úplne inde!

Moja manželka mi našla fotky inej ženy: Myslí si, že mám milenku, no pravda je úplne inde! Zdroj: Profimedia.sk
Možno už dlhé roky žijete po boku svojho partnera a myslíte si, že o ňom všetko viete. Pozor! Zdanie niekedy klame a aj ten najdokonalejší partner môže pred vami skrývať veľké tajomstvo...

Rovnako, ako je to v prípade muža, ktorý chce zostať v anonymite, no svoje trápenie zverejnil na internete. Jeho vlastná manželka mu našla v skrini fotografie cudzej ženy. Obvinila ho, že má aféru, on sa však s inou nestretáva.

„Neboli to fotky cudzej ženy, ale mňa! Milujem sa prezliekať za ženu a neviem, ako to svojej manželke povedať. Chcel som sa jej zveriť, ešte pred svadbou, no  nedokázal som to. Teraz má pocit, že už roky trčím v manželstve, ktoré sa nikdy nemalo uzatvoriť, zveril sa 43-ročný muž. Vraj iba v ženských šatách sa cíti byť sám sebou a istým spôsobom ho upokojujú.

Zdroj: Profimedia.sk

​„Moja manželka tuší, že mám pred ňou tajomstvo, no nevie, čo to je. Raz si všimla, že toho viem veľmi veľa o ženských šatách. Nevedel som jej vysvetliť, skadiaľ je možné, aby som o nich toľko vedel,“ opisuje moment, keď svojej polovičke takmer odhalil pravdu.

Jeho túžbou je, môcť chodiť po ulici prezlečený ako žena a to každý deň. Jeho sen sa stane skutočnosťou len vtedy, ak svojej manželke povie celú pravdu... Čo by ste robili, ak by sa vám partner jedného dňa priznal s niečím podobným?

Zdroj: thesun.co.uk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:25 Súdna sieň
06:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Súdna sieň
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:30 Profesionáli VII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:20 Enderova hra
08:20 Vdaná nevěsta
09:55 Vánoční srdce