Zoznam slov, ktoré priťahujú zlú energiu: Ak chcete byť šťastní, nevyslovujte ich!

Zoznam slov, ktoré priťahujú zlú energiu: Ak chcete byť šťastní, nevyslovujte ich! Zdroj: Profimedia
Denne vypustíme z úst tisíce slov a niekedy sa ani nezamyslíme nad tým, akým spôsobom môžu ovplyvniť náš život.

Ak chcete byť šťastní a mať pozitívny prístup k životu, mali by ste tieto slová používať čo najmenej, alebo ich vyradiť zo svojho slovníka úplne. Možno to ani neviete, ale ich používaním k sebe priťahujete negatívnu energiu.

Nie

Skúste formulovať svoje myšlienky tak, aby ste tomuto slovu vyhli. Iste, že ho nemôžete úplne vyradiť z vášho slovníka, ale môžete ho používať len výnimočne.

Zdroj: Profimedia

Nenávidím

Nenávisť je deštruktívny pocit. Nepoužívajte toto slovo ani zo žartu. Ak ste skutočne nahnevané alebo zranené, svoje pocity môžete vyjadriť aj inými slovami.

Preklínam

Toto slovo patrí k tým najsilnejším, čo sa týka energií. Jeho vyslovenie má reálnu silu a šancu hlboko zraniť inú osobu. Aj keď ho vyslovíte, nebudete sa dlho radovať, pretože sa vám skôr či neskôr vráti.

Problém

Časté používanie tohto slova je ako magnet a priťahuje do života stále viac ťažkostí. Ak máte veľa problémov, skúste hľadať riešenia a menej o nich hovorte.

Zdroj: Profimedia.sk

Chudoba

Slovo, ktoré ovplyvňuje tvorbu vašich myšlienok. Uvedomte si, že bohatí ľudia sa nesústreďujú na ekonomiku, oni trávia väčšinu času premýšľaním o zarábaní peňazí. Ak si nechcete od seba odháňať materiálne šťastie, používajte ho čo najmenej.

Smrť

Toto slovo nielen že odoberá pozitívnu energiu, ale tiež zbavuje človeka vitality. V prípade, že si k sebe nechcete prilákať nešťastie, nepoužívajte ho.

Čert

Každý ho používa minimálne raz za deň. "Do čerta" a všetky podobné slová sú magnetom pre zlú energiu. Ak nechcete ublížiť svojim blízkym či iným ľuďom, vyvarujte sa im.

Zdroj: Profimedia

Nikdy

Každý pozná príslovie: "Nikdy nehovor nikdy.“  Keď ho človek vysloví, sám sa pripravuje o životnú energiu a ničí si svoju vnútornú harmóniu.

Smola

Toto slovo nesie v sebe negatívnu silu a môže sa stať prekážkou pri pôsobení pozitívnej energie a šťastia vo vašom živote.

Únava

Aj keď je človek naozaj unavený, je dôležité nesústreďovať sa na to. Časté opakovanie vety "Som unavený," odoberá z vášho života energiu a dobré pocity.

Zdroj: Profimedia

​Hlupák

Hoci to vyzerá, že ide o úplne neškodné a vtipné slovo, nie je to tak! Ak ním nazvete iného človeka, uškodíte si tým len vy sami.

Nemôžem

Aj tu platí, že predpona „ne“ nepriaznivo ovplyvňuje silu reči. Opakovanie tohto slova vás podvedome naprogramuje na zlyhanie a porážku. Uprednostnite skôr frázu: "Skúsim to znova."

Beznádejne

Priznajte to, neexistujú žiadne beznádejné situácie. Jednoducho ste len v daný moment nenašli to správne riešenie. A tak to aj berte!

Zdroj: SITA

Zdroj: powerofpositivity.com, takprosto.cc

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:25 Súdna sieň
06:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Súdna sieň
05:50 POLICAJTI V AKCII
06:30 Profesionáli VII.
05:05 Robošváb IV.
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:20 Enderova hra
08:20 Vdaná nevěsta
09:55 Vánoční srdce