Spoveď luxusnej prostitútky: Ako vyzerá žena, ktorá spala s viac ako 10 000 mužmi?

Spoveď luxusnej prostitútky: Ako vyzerá žena, ktorá spala s viac ako 10 000 mužmi? Zdroj: facebook
Na prvý pohľad by ste na túto atraktívnu blondínu nikdy nepovedali, že dlhé roky pracovala ako luxusná spoločníčka. Po tom, ako lukratívny biznis s vlastným telom zavesila na klinec, postupne odhaľuje dvierka do jeho zákulisia.

Príbeh Gwyneth si vyslúžil pozornosť celého sveta. Nielen skúsenosťami, ktoré nazbierala počas 12 ročnej „kariéry“ ako spoločníčka, ale aj tým, ako sa k tejto práci dostala.

Gwyneth sa totiž stala obeťou hromadného znásilnenia. Zabávala sa v klube, kde ju zdrogovali a znásilnilo ju viacero mužov. V tom čase mala len osemnásť rokov a ako veriaca katolíčka, si svoje panenstvo strážila až pre toho pravého, ktorý si ju zoberie za manželku. Jej plány a sny zmenil jeden jediný večer. Ten strašný zážitok s jej krehkou dušou natoľko otriasol, že sa nedokázala vrátiť k životu, ktorý viedla. Začala sa predávať. Prvého klienta mala ako 21-ročná a v tomto lukratívnom biznise zotrvala neuveriteľných 12 rokov.

Zdroj: facebook

​„Prišla som na to, že sa dokážem odosobniť od svojich pocitov aj preto, lebo som sa cítila pošpinená,“ priznala pre zahraničné médiá. Medzi jej klientov patrili špičkoví právnici, politici aj hudobníci, ktorí jej platili od 500 do 1000 dolárov za hodinu. Sama priznala, že to boli práve peniaze, kvôli ktorým sa tak dlho predávala. Kupovala si z nich oblečenie, autá, šperky... 

Zdroj: facebook

Čim dlhšie bola v biznise, tým viac prichádza na to, čo vlastne muži, ktorí si zaplatia prostitútku, chcú. V jej posteli sa ohrialo viac ako 10 000 mužov! Prekvapivé je, že to neboli rôzne fantázie a zvrhlosti, čo od nej požadovali. Sex bol podľa jej slov úplne normálny. „Muži sa však po sexe cítili mužnejší. Mnohí z nich sa vo vzťahu so súčasnými ženami cítia ako slabosi. Už nevedia, čo znamená byť mužom. Akosi stratili cestu,“ priznala. Celý svoj život a zážitky zvečnila v knihe s názvom 10 000 Men and Counting, ktorá vyšla v roku 2014 a stala sa bestsellerom. V súčasnosti radí ženám, ako pochopiť a porozumieť mužskému pokoleniu.

Zdroj: facebook

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

13:25 ZLATÁ MASKA
15:05 Woody Woodpecker
17:10 Prázdniny Mr. Beana
13:35 Prepáč, si ženatý
15:50 Brácha za všechny peníze
17:45 Áno, šéfe! USA V.
14:45 ZÁCHRANÁRI
15:30 ZÁCHRANÁRI
16:20 ZÁCHRANÁRI
14:20 Krtko
14:50 Tashiho svet
15:05 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
12:55 Věčně mladá
14:55 S tváří anděla
16:50 Maggie má plán