Máte verného partnera? Muži narodení v týchto 4 znameniach vás len tak neopustia

Máte verného partnera? Muži narodení v týchto 4 znameniach vás len tak neopustia Zdroj: Profimedia
Je dokázané, že muži narodení v niektorých znameniach sú náchylnejší na neveru. Ak však máte partnera narodeného v jednom z týchto znamení, môžete si vydýchnuť.

Akého muža vám do života priniesli hviezdy? Čaká vás s ním krásna a istá budúcnosť bok po boku, alebo má sklony pozerať sa po iných?

Títo muži sú najvernejší
Býk

Ak máte pri sebe muža v tomto znamení, potešíme vás. O Býkovi je známe, že vo vzťahu a v manželstve funguje na sto percent. Zakladá si na dlhých vzťahoch, vernosti, lojalite a stabilite. Býk premýšľa vždy dopredu a prípadné problémy sa snaží vždy riešiť rozumnou cestou bez hádok.

Zdroj: Profimedia

Rak

Raci sú všeobecne známi svojou schopnosťou milovať až za hrob. Domov a rodina sú pre mužov v znamení Raka najhlavnejšie priority. Ak sa kedysi zamiloval a vzal si vás, len ťažko vás len tak bez dôvodov opustí alebo podvedie.

Zdroj: Profimedia

Panna

Muž v znamení Panny je citlivý, kreatívny a veľmi chápavý. Ak hľadáte životného partnera, ktorý pri vás zostane v dobrom aj v zlom a vždy vás podporí, práve ste ho našli.

Zdroj: Profimedia

Váhy

Kľud, harmónia, spravodlivosť a vernosť. To všetko ponúka a vyžaduje muž v znamení Váhy. Môžete sa spoľahnúť na to, že vaše manželstvo nevzdá ani v období problémov. Aj keď sa občas stiahne do samoty, vždy príde s riešením, ktoré vám pomôže obom. Ak máte takéto muža pri sebe, držte si ho!

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

12:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:30 Vražedné čísla
15:30 Vražedné čísla
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:55 DEDIČSTVO
14:55 Profesionáli III.
13:00 Presne takto o rok
14:00 Dr. House I.
15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
12:55 Knihy od Stonožky
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
11:20 Srdce na správném místě
13:05 Poslední odkaz
14:50 Blbec k večeři