ŽENY podľa horoskopu: Ste zvodná dračica alebo skôr pohodová parťáčka?

ŽENY podľa horoskopu: Ste zvodná dračica alebo skôr pohodová parťáčka? Zdroj: Profimedia
Každé znamenie má svoje klady i zápory a týka sa to rovnako mužov ako žien. Aké vlastnosti ste dostali od hviezd vy? Ste pre partnera výhrou, alebo skôr naopak?

Nie nadarmo sa hovorí, že muž sa po výrazne atraktívnych ženách síce obzerá, ale za partnerku si vyberie radšej „obyčajnú“ babu. Aké vlastnosti prevládajú vo vašom znamení? Ak máte odvahu, dajte to prečítať aj vašej polovičke...

Škorpión

Krásna, zvodná, atraktívna a veľmi inteligentná žena Škorpión je však tou najproblematickejšou ženou na svete. Chlap, ktorý sa ožení s touto ženou, sa predáva do otroctva. Niet pochýb, že slúžiť tak vzácnej dáme je česť, ale ak si budete zvykať na jej zložitý charakter, budete mať plešinu, srdcové problémy a predčasný starobný dôchodok.

Zdroj: Profimedia

Ryby

Oženiť sa s Rybou, to je ako mať mačiatko. Ryby sú nadpozemské a atraktívne bytosti. Pokiaľ bude mať žena dobrú náladu, bude vášnivá, ale ak nebude naladená, zostanú vám len oči pre plač. Muži však milujú práve toto záhadné znamenie zverokruhu. Aj keď sa nejakému odvážlivci podarí vyslobodiť sa z pazúrov Ryby, jeho život stratí zmysel.

Lev

Najodvážnejší idú do boja s Levom. Levica je ako drahý výklad. Má tie najkrajšie ozdoby, tie najúžasnejšie autá, proste má všetkého veľa. Všetko záleží na chuti tohto dravca. Teoreticky, rozvod s Levom je možný, ale po rozvode sa tieto ženy stanú nudnými a bledými kópiami.

Strelec

Žena satan. Všetko, čo potrebuje, je vaša nesmrteľná duša. Ako si žena zaumieni, tak aj bude a vo všetkom. Ak sa odvážite vzoprieť - budete sa škvariť v pekle.

Zdroj: Profimedia

​Blíženci

Najnebezpečnejší druh ženy. Žena narodená v tomto znamení vie, aký je jej manžel v skutočnosti. Nič neschováte a ani sa o to nepokúšajte. Jej jastrabiemu pohľadu nič neunikne.

Baran

Veľmi zaujímavý druh ženy. Ona je to najlepšie, čo jej muža mohlo stretnúť a je o tom presvedčená na 100 percent. Bojovať bude do posledných síl, ale muža prevychová.

Váhy

Zručná kuchárka, krásavica, výborná milenka, to je žena Váha. Sen každého muža, však?  Ale len vtedy, keď je jej veličenstvo v dobrej nálade. Všetok ostatný voľný čas venujú škandálom, záchvatom hnevu a nekonečnému napínaniu nervov.

Zdroj: Profimedia.sk

​Panna

Žena Panna je dokonalý spoločník, výborný priateľ a kolega. Je presvedčená o tom, že jej partner má hľadieť len jedným smerom, a to tým, ktorým ona sama určí. Tiež bude vodcom svorky. Formálne budete vodcom vy, ale Panna prevezme všetky vaše úlohy.

Býk

S takou mladou ženou sa môžete oženiť len vtedy, ak ste veľmi zábavný a nie príliš bohatý hlupák. Neustúpi, pokiaľ z vás nevyrastie úspešný muž, či to chcete, alebo nie. Ale ak si myslíte, že na takú ženu máte, tak choďte do toho.

Kozorožec

Ideálny muž musí byť manželom ideálnej ženy. Pri výbere partnera sa Kozorožci orientujú podľa zisku a prospechu, ale nie podľa citov. A ak si vás už táto žena vybrala, budete šťastný do konca života. Bez diskusie.

Zdroj: Profimedia

​Vodnár

Žena narodená v tomto znamení je večne mladý smejko, vtipná a nežná. Avšak budete musieť vynaložiť množstvo úsilia, a nebude ľahké ju presvedčiť, aby s vami strávila život.

Rak

Rodina je pre Raka všetkým. Na túto ženu by bolo hriechom sa sťažovať. Je aj múdra, krásna, a rodina i domácnosť je pre ňu prioritou. Takže ani nepomyslite na to, že by ste zanedbávali rodinné povinnosti, inak vás čaká spravodlivý trest.

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

11:00 ZÁCHRANÁRI
12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
11:20 NOVÉ BÝVANIE
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
13:40 Panelák
10:50 Hawaii 5.0 VII.
11:55 MacGyver
13:00 Komisár Rex XVI.
11:30 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
12:15 Oskar v balóne
10:15 Bobule
12:00 Náhradní plán
13:35 Santa