Ako sa so svojím partnerom bozkávate? TOTO prezradí pusa o vašom vzťahu!

Ako sa so svojím partnerom bozkávate? TOTO prezradí pusa o vašom vzťahu! Zdroj: pinterest
Každý človek prejavuje vášeň iným spôsobom, no tým najčastejším je práve bozk. Vedeli ste, že aj takou obyčajnou pusou dokážete povedať oveľa viac, ako by ste chceli?

Práve bozkom najčastejšie vyjadrujeme svoju lásku, vášeň aj náklonnosť k inej osobe. Bozkávanie je prirodzenou súčasťou partnerského života a rovnako sa s ním aj mení. Možno ste si všimli, že na začiatku vzťahu ste sa bozkávali vášnivo, no s pribúdajúcimi rokmi sú to už skôr letmé pusy na čelo a líce. Čo to vypovedá o vašom vzťahu?

Bozk na jednu z pier

Vyjadrujete ním úprimnú a hlbokú lásku, ktorú cítite jeden k druhému. Nezáleží, či ste čerstvo zamilovaní alebo roky žijete bok po boku, stále sa priťahujete a chcete ísť spoločnou cestou.

Zdroj: pinterest

​Bozk na líce

Je to bozk, ktorý signalizuje, že niekoho máte radi. Môžete sa takto zdraviť s veľmi dobrými priateľmi alebo ľuďmi, s ktorými je vám dobre. Na druhej strane, to medzi dvojicou môže znamenať aj rodiaci sa vzťah. Hoci by ste svoju tajnú lásku radi pobozkali na ústa, cítite, že ešte neprišiel vhodný čas.

Zdroj: pinterest

​Bozk so zovrenými perami

Obaja máte síce zatvorené oči, no zároveň aj silno stisnuté pery, ktoré hovoria, že tento bozk vám nie je až taký príjemný. Ak ste len na začiatku vzťahu, zrejme ste ešte príliš opatrní a bojíte sa sklamania. Ak ste už v dlhodobom vzťahu a takto sa bozkávate, zrejme sa pomaly začínate jeden druhému odcudzovať.

Zdroj: pinterest

​Francúzák

Vyjadruje nielen vášeň, ale hlavne chuť spoznať toho druhého do špiku kosti. Partner vás zaujíma a práve takýmto bozkom mu dávate signál, že ho chcete spoznať na hlbšej úrovni.

Zdroj: instagram

​Jemný bozk

Možno by ste neverili, no práve takáto pusa je pre mnohých oveľa vzrušujúcejšia ako francúzák. Mnohí ho považujú aj za takú malú predohru toho, čo bude nasledovať. Jemný bozk na pery znamená, že je vám s partnerom veľmi dobre a jeho spoločnosť vám stále robí radosť.

Zdroj: pinterest

​Anjelský bozk

Je to pusa na čelo, spánok alebo viečko. Naznačuje akúsi ochrannú ruku, ktorú držíte nad dotyčnou osobou. Dáte jej pocítiť, že sa o ňu postaráte a ochránite ju. Medzi partnermi tiež vyjadruje, že si jeden druhému veľmi dôverujete.

Zdroj: pinterest

​Nedbalý bozk

Každý jeden z partnerov sa bozkáva svojsky – s otvorenými perami, jazykom a zväčša ide o veľmi mokré bozky, ktoré často končia divokým sexom. Pre oboch je najpodstatnejšia práve sexuálna energia, ktorú cítite a všetko ostatné je druhoradé...

Zdroj: pinterest

Zdroj: pinterest

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

17:00 NOVINY O 17:00
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:15 Komisár Rex XIII.
18:15 Komisár Rex XIII.
19:25 TIPOS INFO
17:30 Súdna sieň
18:30 Súdna sieň
19:35 Prvé oddelenie
17:30 Pat a Mat
17:40 ZáchranáRik II.
17:50 Ferdo Mravec
16:25 Město v ohrožení
18:05 Otcové a dcery
20:15 Spálené mosty