Neverník chcel zachrániť manželstvo: Žene poradil milenca a potom...

Neverník chcel zachrániť manželstvo: Žene poradil milenca a potom... Zdroj: Thinkstockphotos
Skutočný príbeh, ktorý pripomína skôr filmový scenár. Dana podala žiadosť o rozvod. Opakované nevery, alkohol a zvláštne názory jej manžela už nedokázala uniesť...

"Nikdy ťa to neohrozuje. Toto je len dočasné, sú to len také konkubíny, ty vždy budeš moja favoritka. Veď si nedávam dole ani prsteň, keď niekde som...“ vychrlil na mňa môj manžel už po niekoľkýkrát, keď som zistila, že sa stretáva s inou ženou.

Nebolo by to za desať rokov nášho manželstva prvýkrát. Vždy to vyzeralo podobne. Manžel sa začal tváriť záhadne, písal sms-ky, čo bežne nerobil, z tlačiarne liezli rôzne zamilované básničky. A samozrejme, začal pracovať dlho do večera. Ak nebol u nej, bol v krčme. Bolo viac než jasné, že má milenku, po prevalení to ani nepoprel. Naopak, posmelil ma, aby som si tiež našla milenca, vraj nás to obohatí nás oboch a jemu to určite vadiť nebude.

Prečo som to znášala tak dlho?

Väčšinou to trvalo iba krátko a manžel sa potom naozaj zmenil. Bol ku mne pozorný, vtipný a sex s ním bol fantastický. Navyše, od rozhodnutia opustiť ho ma vždy odrádzali obavy, ako by som sama zvládla naše dvojičky, hypotéku a všetko okolo. Najlepším riešením bolo to nejako pretrpieť...

Zdroj: joj.sk

​Pohár trpezlivosti pretiekol...

Posledné Vianoce vyviedol niečo, čo ma definitívne presvedčilo, že sa nikdy nezmení. Na Štedrý večer prišiel domov nad ránom. Ani sa nesnažil ospravedlniť či vysvetliť, kde bol, len vliezol do sprchy a išiel si ľahnúť.

Vzala som mu mobil, aby som si potvrdila to, čo som tušila. Stačila mi hneď prvá sms-ka, v ktorej si pochvaľoval sex s nejakou ženskou. Keď sa táto žena objavila pri našich dverách a môj muž tvrdil, že je to kamarátka a len nemá kľúče od bytu, tak u nás chvíľu počká, rozhodla som sa definitívne. Absolútna čerešnička na torte prišla, keď mi dievčatá po sánkovačke s tatom zahlásili, vraj sa vonku bozkával s nejakou ženou.

Najbolestnejšie bolo, že to urobil pred našimi deťmi. Cítila som k nemu už len zlosť, nenávisť a odpor. Podala som žiadosť o rozvod a vyhodila som ho z bytu. Vedela som, že všetko, čo príde, bude lepšie ako to, čo som zažila pri ňom.

Zdroj: ISIFA

​Jeho reakcia ma zaskočila

Ani keď som zostala sama s deťmi, nevrhla som sa do zháňania nového chlapa. Mala som dosť starostí s deťmi, chodom domácnosti a s prípravou na rozvod. Čo čert nechcel, stretla som spolužiaka z výšky, s ktorým sme sa kedysi „oťukávali.“ Začali sme sa stretávať a pár krát sme sa spolu vyspali, bez toho, že by sme túžili po trvalom vzťahu. Bolo to príjemné a pozdvihlo to moje zničené sebavedomie.

Ako na potvoru, stalo sa, že nás niekto spolu videl a povedal to môjmu manželovi. Ten za mnou prišiel a začal na mňa hystericky vrieskať, vraj som ešte stále jeho žena a či mi nevadí, ak sa so mnou niekto vyspal z ľútosti, či si týmto chcem niečo dokázať a podobne. Jeho príšerná reakcia ma zaskočila, keďže on bol nasťahovaný u milenky, podvádzal ma celé manželstvo a dokonca mi radil, aby som si našla milenca...

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:05 Panelák
05:50 Prvé oddelenie II.
06:10 Súdna sieň
05:20 Kutyil s.r.o. II.
05:55 Panelák
06:40 Kutyil s.r.o. II.
05:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:20 Sam a Max
05:40 Príšerky zo skúmavky
06:10 Grace, kněžna monacká
08:05 Jobs
10:20 Ztraceni v lásce