Lenka pripravila sexi darček: Keď TO manžel uvidel, dva týždne sa s ňou nerozprával

Lenka pripravila sexi darček: Keď TO manžel uvidel, dva týždne sa s ňou nerozprával Zdroj: Profimedia
Na prvý pohľad to bol skvelý nápad na oživenie dlhoročného vzťahu, prekvapenie však nevyšlo. Manžel zostal z darčeka od manželky úplne znechutený!

Mnoho žien dôverne pozná situáciu, v ktorej sa ocitla aj Lenka. Takmer 20-ročný vzťah, dobrý manžel, ktorý sa vzorne stará o rodinu, avšak v posteli to už nie je také žhavé, ako na začiatku. Čo by jej asi poradili odborníci na vzťahy? „Prevezmite situáciu, nažhavte ho, prekvapte a prebuďte v sebe dračicu...“ O niečo podobné sa pokúsila, žiaľ, reakcia jej manžela bola úplne iná, ako očakávala.

Takmer ideálny vzťah

Štefana som stretla v knižnici, keď som mala dvadsaťtri rokov. Najskôr sme po sebe pokukovali, neskôr ma pozval na kávu. Bol celkom iný, ako chlapci, ktorých som dovtedy spoznala. Zaľúbili sme sa do seba, po dvoch rokoch sme sa vzali a čoskoro sa nám narodili dve deti.

Naše manželstvo bolo také pohodové, občas nejaká hádka, ale žiadne drámy a nevery. Vychádzali sme si v ústrety a ani jeden z nás nemal veľké požiadavky. A podobne to vyzeralo aj v posteli. Dobrý sex, sem tam pokus o niečo nové, ale nič extra.

Ilustračný obrázok Ilustračný obrázok Zdroj: Profimedia

​Sexi darček k narodeninám

Keď sa blížili 45. narodeniny jej manžela, rozhodla sa, že ho prekvapí niečím neobyčajným, osobným a sexi. Dlho nevedela vymyslieť nič originálne a nakoniec ju inšpirovala kamarátka, ktorá nafotila pre svojho partnera sexi akty. Lenka si predstavila seba, ako chodí doma v rozgajdaných teplákoch a rozťahanom tričku, takže oživenie v podobe zvodných póz v sexi bielizni jej prišlo ako skvelý nápad!

Zdroj: Profimedia

​Prekvapenie nevyšlo

Lenka sa u fotografa najskôr strašne hanbila. Fľaša vína a lichôtky na jej postavu nakoniec pomohli a vzniklo niekoľko veľmi sexi záberov nielen v bielizni, ale napríklad aj vo futbalovom drese obľúbeného klubu jej manžela. Lenka si predstavovala, že keď toto uvidí, bude taký vzrušený, že sa na ňu okamžite vrhne...

 

Lenka sa na odovzdanie darčeku dôkladne pripravila. Keď deti večer zaspali, pripravila v spálni romantickú atmosféru so sviečkami sa obliekla si zvodné šaty bez bielizne. Keď si Štefan balíček otvoril a začal listovať v albume, skutočne onemel. Nie však od úžasu, ale od zhrozenia. Z romantiky nebolo nič ani v ten večer, ani najbližšie dni. Tváril sa, že sa nič nedeje, ale nakoniec sa priznal, že ho manželkin darček neskutočne šokoval a znechutil. Na jednej strane si uvedomoval, aká je krásna a zvodná. Ale pri predstave, že takto pózovala pred cudzím chlapom, sa mu doslova znechutila.

 

Lenka bola chvíľu sklamaná, ale ocenila, že bol k nej manžel úprimný. S odstupom času sa už vedia na „sexi darčeku“ aj zasmiať, ale na spestrenie intímneho života používajú radšej iné nápady.

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
17:25 Dvaja nosáči a video
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 Sestry
18:05 Columbo
20:10 Kosti XI.
20:55 Kosti XI.
19:15 Sníček a Dúhalka
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
18:30 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
20:15 Car a Matilda
22:10 24 hodin života