Americký kouč radí, ako zaujmete každého muža: 8 tipov z vás spraví neodolateľnú

Americký kouč radí, ako zaujmete každého muža: 8 tipov z vás spraví neodolateľnú Zdroj: Profimedia
Všetky dobre vieme, že pekná tvár a sexi oblečenie nám vždy nestačí. Na to, aby ste na svojho vysnívaného chlapa skutočne zapôsobili, potrebujete správnu taktiku.

Zaujať muža na prvý pohľad nie je až také zložité, ale dosiahnuť, aby z nás bol úplne očarený a túžil s nami stráviť viac ako len jednu noc, to už je ťažší oriešok. Čo nám v takomto prípade radí odborník na vzťahy? Vyskúšajte jeho tipy!

1.  Hrajte hry

Americký kouč Alex Carter tvrdí, že najdôležitejšia vec, ktorou muža zaujmete, je, že pri stretnutí s vami sa vždy cíti príjemne, uvoľnene, skrátka musí to byť preňho vždy zaujímavý zážitok. Môžete byť milá, tajomná, záhadná, vzbudiť v ňom zvedavosť. Dôležité je, aby sa s vami nenudil a aby po vás začal túžiť.

Zdroj: Profimedia

2. Vyvolávajte emócie

I keď by sa mohlo zdať, že mužom vyhovuje pohoda a klasický priebeh vzťahu, nie je to pravda. Aj muži vnímajú zážitky cez emócie. A to, že ste si kvôli nemu vzali šaty s výstrihom, či ste navarili skvelú večeru, pokojne prehliadne, pokiaľ v ňom nevyvoláte nejaké pocity. Ak začne prejavovať emócie, znamená to, že sa vám podarilo ho okúzliť. V tom momente bude všetko vnímať veľmi pozorne.

3. Uvedomte si svoju cenu

Narovnajte sa, vypnite hrudník a usmejte sa! Zhrbená a zakomplexovaná chudinka ho nezaujme ani vtedy, keby o ňu zakopol. Základom je zdravé sebavedomie. Keď nebudete poznať svoju cenu vy sama, ako by ju mohol poznať nejaký muž? Muži okamžite vycítia, čí si veríte a je to pre nich neskutočne sexi!

4. Nehrajte sa na šéfku

I keď ste emancipovaná a samostatná a koleso na aute dokážete vymeniť rýchlejšie ako on, nedávajte mu to najavo. Nechajte si otvoriť dvere, prisunúť stoličku či pomôcť do kabáta. Vo chvíli, keď by ste mužovi ukázali, že zvládnete všetko, stratia záujem akokoľvek vám pomáhať. Chlapi nechcú mať pri sebe ženu s vlastnosťami muža, chcú mať krehkú a zraniteľnú ženu. Aspoň kúsok z nej má každá, tak si ju ponechajte.

Zdroj: Profimedia

5. Okúzlite jeho kamarátov

Odborník na zoznamovanie tvrdí, že žena, ktorá zapadne do pánskej spoločnosti a dokáže sa príjemne rozprávať a zabávať s jeho kamarátmi, je ako splnený sen. Pozor, neznamená to však, že by ste mali s každým z nich aj flirtovať!

6. Robte pravý opak

Pokiaľ patríte medzi starostlivé ženy, ktoré urobia pre partnera prvé aj posledné, budete musieť zmeniť taktiku. Prehnane starostlivé ženy totiž mužov zaháňajú do kúta a namiesto pozornosti sa dočkajú po čase iba nezáujmu a vzďaľovania. Ak sa nechcete po čase cítiť vo vzťahu ako upratovačka a kuchárka, urobte občas presný opak toho, čo ste mali v pláne. Namiesto varenia večere choďte s kamarátkou na víno a namiesto žehlenia si vybehnite na manikúru. Verte tomu, že váš muž sa okamžite “zobudí” a začne byť aktívnejší. Ak nie, tak rozhodne nestojí za vašu pozornosť.

7. Žite si svoj život

Pre mnoho žien sa zamilovanosťou skončí bežný život a všetko sa začne točiť iba okolo pána Božského. Nezabúdajte, že všetkého veľa škodí. Aj muži potrebujú, aby ste im ponechali trochu voľnosti a možno aj trošku menej istoty, aby mali stále chuť o vás bojovať. Držte si mierny odstup a majte aj svoj vlastný život, koníčky a kamarátky. Toto platí rovnako na začiatku vzťahu ako aj po niekoľkoročnom manželstve.

Zdroj: Profimedia

8. Starajte sa o svoje blaho

Za svoj život aj emócie ste zodpovedné najmä vy samé, vy máte aj možnosť zariadiť si život tak, aby ste boli šťastné, alebo aspoň spokojné. Myslite na to, že každého chlapa priťahuje predovšetkým šťastná a pozitívne naladená žena. Keď ste večne naštvaná, zamračená a nespokojná, nečudujte sa, že muži vám neskáču do náručia!

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

16:55 NA CHALUPE
17:55 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN
19:00 Krimi
17:25 Dvaja nosáči a video
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 Sestry
17:10 Áno, šéfe USA III.
18:05 Columbo
20:10 Kosti XI.
17:20 Cesta za pokladom
17:35 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
16:35 Slunce, seno, erotika
18:30 Cirque du Soleil: Vzdálené světy
20:15 Car a Matilda