Čo sa stalo, že už som mnou nechce spať? Keď nemá muž chuť na SEX

Čo sa stalo, že už som mnou nechce spať? Keď nemá muž chuť na SEX Zdroj: Shutterstock
Sex nie je všetko, ale bez neho je dvom ľuďom vo vzťahu nejako chladno... Je to normálne, ak nechce CHLAP sex?

Hovorí sa o tom, že muži sú tí, ktorí to potrebujú viac. Respektíve ich vzťah k sexu je pozitívnejší, pretože cez všetky okolnosti života, si sex radi užijú. Ženy to vidia inak. Až keď bude všetko v poriadku – bude sex. Dnes je však požehnane veľa mužov, ktorí si nekladú na prvé miesto mať sex, skôr ho odmietajú. Odmietnutá žena je však súca na psychiatriu, alebo jej kroky povedú k inému mužovi. Alebo?

Zdroj: Profimedia

Keď muža bolí hlava

V poslednej dobe dosť často počuť z úst žien, že ich partneri nemajú chuť na sex. Rastie totiž počet mužov, ktorí jednoducho odmietajú sex. Mnoho žien si nahovára, že chyba môže byť v nich. "Som dosť atraktívna, alebo som pribrala?" – trápi mnohé dámy, ktoré by k svojmu životu potrebovali viac sexuálnych zblížení. Každý chce, to čo nemá. Ženy bez sexu tíško závidia iným, ktoré svojim partnerom musia naznačovať „dnes nie“.

Zdroj: Thinstockphotos

Nie, nie je to nevera

Na internete nájdete nespočetne mnoho zúfalých žien. Hľadajú vysvetlenie a mnohí tento fenomén nechápu. Renáta sa na jednom fóre priznala: "Nepotrebujem sex každý deň, ale aspoň raz do týždňa. Je to veľa? Môj manžel je neustále unavený a nemá na mňa chuť, Je to možné? Veď je to muž!" V poslednej dobre stráca mnoho mužov chuť na milovanie – to zaznieva aj z úst odborníkov: psychológov a sexuológov. Ktorá žena si v takej situácii nepovie, že je jej asi partner neverný? Odpoveď poznáte. Ale pozor, zníženie alebo úplna absencia sexu, môže mať aj iné vysvetlenie. Muži sú dnes presýtení ženským telom. Objavuje sa všade: v reklamách, vo filme, na bilboardoch...  Ženské telo a sex sa stali dostupným produktom. Muži si prezerajú na sociálnych sieťach nádherné ženské telá, alebo si rovno pustia krátke video so sexuálnym obsahom. Stačí im to – túžby sú naplnené a hoci ich doma čaká sexi žena, začne ich bolieť hlava...

Zdroj: Thinstockphotos

Čo sa deje?

Podľa odborníkov je tento fenomén ovplyvnený aj tým, že muži dnes používajú na uspokojenie masturbáciu. Je rýchlejšia a nechce to žiadnu predohru a staranie sa o partnera. Párový sex je časovo náročný, preto je pre takýchto mužov vhodnejšie nájsť iný spôsob „sexu“. Lenivosť a pracovná vyťaženosť súvisí s tým, že nemajú čas na intimitu. Posteľ sa tak stáva len miestom na čítanie, alebo prezeranie obrázkov z iphonu.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:00 Cestovanie v čase
05:20 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME
05:50 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:50 Panelák
06:35 Profesionáli III.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti II.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:30 O myšce a medvědovi
07:05 Kdybych měl křídla
08:45 Lásce v patách