Máte aj vy bláznivé SNY s inými mužmi? Chýba vám sex alebo láska

Máte aj vy bláznivé SNY s inými mužmi? Chýba vám sex alebo láska Zdroj: Thinkstockphotos
Veríte na sny? Tak potom si ich určite dokážete vyložiť aj sama. Čo v prípade, že sa vám sníva o iných mužoch? Je to taká malá nevera.

Sny sú komunikačným nástrojom medzi podvedomím a skutočnosťou – aj taká existuje definícia toho, čo vlastne znamenajú sny. Alebo vychádzajú z nevedomia, z oblasti, do ktorej sa nevieme jednoducho dostať. Práve sny si vždy nájdu cestu, ako sa vydať do hlbín nevedomia a priznať si tak to, čo nás trápi. Existuje jedna múdrosť, ktorá tvrdí, že všetky odpovede na naše otázky sú ukotvené v našom vnútri. Takými odpoveďami, hoci veľmi nejasnými, sú aj naše sny. O čom sú teda sny, v ktorých ide o neveru?

Zdroj: Profimedia

Ide o skrytú neveru?

Nedá sa s určitosťou povedať, že ide o neveru. Hoci, keď sa nad tým zamyslíme, nie sme ďaleko od pravdy. V každom prípade, ak ste zadané a sníva sa vám z času na čas o inom mužovi, niečo vám chýba. To, čo sa nám deje cez deň, si uvedomujeme, ale nie všetko. Niečo, na čo si nechceme spomenúť alebo si priznať, vytesňujeme do nevedomia. Naše sny sú individuálne, tak ako neexistuje na svete rovnaký človek, aj sny sa vždy vykladajú každému na mieru. Všeobecne sa však dá povedať, že zadané ženy snívajú o iných mužoch preto, lebo v realite nedostávajú to, po čom túžia.

Zdroj: Profimedia

Sex s cudzím mužom?

Ak sa vám sníva o vždy upravenom susedovi, ktorého ste včera ledva pozdravili, neznamená to, že ho milujete. A ani to, že ho raz milovať budete. Skutočnosť, že vo sne vystupoval neznámy alebo expartner, neznamená, že nad ním premýšľate. Cudzí muž interpretuje určitý atribút, ku ktorému vzhliadate. Takže pokiaľ sa vám sníva o susedovi, môže sa za tým skrývať pocit anonymity/slobody. Sused môže identifikovať vo vašom sne blízkosť a zároveň vzdialenosť, ktorú pociťujete ku svojmu terajšiemu partnerovi.

Zdroj: Pinterest.com

Sexuálne zameraný sen nemusí znamenať to, že ste nespokojné s milostným životom alebo s manželstvom. Nie vždy signalizuje nedostatky v tejto oblasti, ale môže upozorňovať na iné predhliadnuté, dlho potláčané skutočnosti. Ako ste sa v sne cítili? Práve pocity sú pre dešifrovanie sna významné, pretože psychoteraupeti skúmajú sny z hľadiska pocitov. Sny im povedia o človeku, o jeho trápení a problémoch viac, ako by sami tušili.

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

14:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:00 NOVINY O 17:00
15:05 Profesionáli III.
16:05 Najlepšie svetové videá II.
17:00 Simpsonovci VI.
15:30 Kosti VII.
16:30 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
17:30 Súdna sieň
15:25 Sam a Max
15:45 Lovci drakov
16:10 Malý Elvis a priatelia
14:35 Láska na tři roky
16:20 Tristan a Isolda
18:35 Anděl v utajení