Slávni neverníci: David Boreanaz tvrdí, že NEVERA mu posilnila manželstvo

19.01.2016 11:06 Preženu.sk Láska a sex
Slávni neverníci: David Boreanaz tvrdí, že NEVERA mu posilnila manželstvo Zdroj: Profimedia
Vernosť sa medzi celebritami veľmi nenosí. Slávni “zahýbači” si neuvedomujú, že v ich prípade je takmer nemožné, aby to ututľali. Čo spravila nevera s ich vzťahmi?

Je len otázka času, kedy sa nevera prevalí. Pri známych osobnostiach to platí dvojnásobne. Ako sa im po zistenom “úlete” zmenil život?  

Jude Law

Herec má dokopy už 5 detí s tromi rôznymi ženami a pravdepodobne každú z nich stihol aj podviesť. Slávnemu záletníkovi už prischla aj prezývka “samec”. Naposledy ho pristihli pri nevere s pestúnkou dokonca vlastné deti. Zdá sa, že z Judea sa stal chorobný sukničkár a vzorný rodinný život mu jednoducho nič nehovorí.  

Zdroj: Profimedia

Hugh Grant

Jeho slávna nevernícka aférka sa síce odohrala už niekoľko rokov dozadu, ale keďže bola poriadne škandalózna, tak ľahko sa na ňu nezabudne. Herec, ktorý v tej dobe randil s Elizabeth Hurley, bol v aute prichytený s prostitútkou z ulice. Keďže ho “vymákli” samotní policajti, zaplatil vysokú pokutu a dostal dvojročnú podmienku. Hugh sa následne verejne ospravedlnil v známej televíznej šou.  

Zdroj: Profimedia

David Boreanaz

Aj seriálový agent Seeley Booth podviedol svoju manželku Jaime Bergman, dokonca niekoľkokrát. Svoje pochybenie aj verejne priznal.
“Naše manželstvo bolo poškvrnené mojimi neverami. Chcem byť úprimný a otvorený. Uvedomujem si, že to bolo veľmi nezodpovedné,” uviedol pre magazín People.
Ťažko povedať, či ho vlastná nevera skutočne škrela, alebo sa týmto spôsobom chcel zbaviť milenky, ktorá ho vydierala. V každom prípade však dodal, že z dlhodobého hľadiska jeho správanie posilnilo ich manželstvo.

Zdroj: Profimedia

Ďalší slávni neverníci

Medzi populárnymi osobnosťami je neverníkov oveľa viac. Je známe, že sa medzi nich zaradil napríklad David Beckham, Ethan Hawke, Arnold Schwarzenegger, Charlie Sheen, Tiger Woods a mnohí ďalší.

Davida Boreanaza môžete sledovať v obľúbenom seriáli Kosti, každý pracovný deň o 19:45 na WAU-ke.

 

Zdieľaj článok na Facebooku

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:10 Noviny TV JOJ
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
05:25 Nové bývanie
05:55 Štyri svadby IV.
06:40 Štyri svadby IV.
05:20 UHÁDNI MÔJ VEK
05:55 15 MINÚT. KUCHÁR A HOSTIA
06:35 Panelák
05:00 Robošváb II.
05:20 Hovoriaca Kniha kúziel
05:45 Sherm a jeho mikróby
05:40 Paříži miluji tě
07:45 Angelika
09:40 Angele a Tony