Je to láska, alebo mu ide len o SEX? 5 signálov, podľa ktorých to zistíte

Je to láska, alebo mu ide len o SEX? 5 signálov, podľa ktorých to zistíte Zdroj: Profimedia
Ste zaľúbená až po uši, ale nie ste si istá, či je na tom rovnako aj váš partner? Ako zistíte, či mu ide iba o sex, alebo s vami počíta aj do budúcnosti?

Ak sa váš vzťah začne sexom neznamená to, že nemá budúcnosť. Mnoho šťastných dlhoročných párov je toho dôkazom. Ale ako zistiť, či s vami skutočne počíta aj do budúcna? Kde je rozdiel medzi nezáväzným stretávaním sa a skutočným vzťahom?

Odpoveď je jednoduchá. Nie je dôležité, čo sa deje pri sexe, ale to, čo sa deje po ňom. Tieto situácie vám naznačia, kedy pevný vzťah s vyhliadkami do budúcna určite neočakávajte. 

1. Sex berie hlavne ako relax

Každý sa potrebuje po náročnom dni zrelaxovať. Niekto uprednostní pivo s priateľmi, niekto zvolí fitko, či relax pri televízii a sú aj takí muži, ktorí zodvihnú telefón a dohodnú si sex. Ak to obom partnerom vyhovuje, prečo nie. Problém však nastane, ak od takéhoto partnera očakávate niečo viac. Súčasťou zamilovanosti a skutočného vzťahu je túžba byť s tým druhým aj mimo postele. Ak vám váš objekt zavolá a vždy chce od vás sex, asi je jasné, že tento muž od vás nič iné nechce.

Zdroj: ISIFA/ilustračná

2. Málo vás spoznáva

Ak by bol do vás skutočne zamilovaný, určite bude chcieť o vás vedieť čo najviac. Pokiaľ si váš partner zapamätá, čo vás rozčúlilo pred týždňom v práci a spýta sa, ako to pokračuje, je to dobré znamenie. Pokiaľ sa však celé týždne nezaujíma, čo robíte, ak nie ste spolu, nemá záujem spoznať vašich priateľov a rodinu, určite o trvalý vzťah záujem nemá.

3. Sex je hlavnou náplňou vášho času

Iste, každý zamilovaný pár sa teší a vychutnáva si intimitu čo najčastejšie. Ale naozaj zamilované dvojice si užívajú spolu aj rôzne iné veci ako napríklad prechádzky, výlety, koncerty a podobne. Ak ste sa za niekoľko týždňov nedostali k ničomu inému okrem sexu, je to jasný signál, že mu to stačí.

Zdroj: Shutterstock

4. Hodnotí len váš zovňajšok

Darčeky môžu byť súčasťou “iba sexuálneho” vzťahu. Ich počet ani cena však nie sú rozhodujúce. Iné je to pri lichôtkach. Pokiaľ váš partner hodnotí neustále váš vzhľad a telo, je to signálom, čo je jeho priorita. Ale ak partner chváli aj úspechy vo vašom osobnom živote, ocení váš kuchársky talent, alebo športové zdatnosti, určite uvažuje o vás ako o svojej partnerke a neberie vás len ako sexuálny objekt.

Zdroj: Thinstockphotos

5. Nezdieľa s vami svoj život

Nemusí vás hneď na začiatku zoznamovať s rodinou a s priateľmi. Pokiaľ však s vami ráta aj do budúcna, po niekoľkých týždňoch by to určite urobiť mal. Viete o tom, že má rád turistiku, bavia ho šípky, alebo biliard? Pokiaľ bude chcieť robiť svoje obľúbené činnosti spolu s vami, prípadne sa bude snažiť hľadať spoločné, je to najlepšie znamenie pre vzťah, ktorý môže mať budúcnosť.

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

22:45 Únos
01:00 Zdrojový kód
03:00 Noviny TV JOJ
22:20 Premature: Prebudím sa včera
00:25 Letecké katastrofy XV.
01:25 Letecké katastrofy XV.
23:05 Exorcista II.
00:05 Exorcista II.
01:05 Tyran III.
23:50 Bob staviteľ XV. - XVIII.
00:00 ZáchranáRik II.
00:10 Strážca vesmíru Roger
23:45 Yves Saint Laurent
01:25 GAL
03:10 Vzpomínky na Manhattan