Vášnivo či jemne? Spôsob bozkávania veľa napovie o vašom vzťahu!

Vášnivo či jemne? Spôsob bozkávania veľa napovie o vašom vzťahu! Zdroj: littlethings.com
Bozk je veľmi intímny a vzrušujúci prejav v partnerskom vzťahu. Existuje niekoľko spôsobov bozkávania, každý z nich prezradí o vašom vzťahu viac, ako si myslíte!

Bozkávanie je neoddeliteľnou súčasťou našich vzťahov. Okrem príjemného vzrušenia prináša do vzťahu aj pokoj, vyrovnanosť a súdržnosť.

Či ste čerstvo zamilované, alebo žijete v niekoľkoročnom vzťahu, nezabudnite na prejavy náklonnosti, medzi ktoré patrí aj bozkávanie.

Autorka knihy „The Science of Kissing“ Sheril Kirshenbaum tvrdí, že bozkávanie je pre vzťah nielen veľmi dôležité, ale vďaka nemu sa môžete o svojom vzťahu a partnerovi aj veľa dozvedieť.

1. Single bozk

Tento bozk je prejavom skutočnej a hlbokej lásky. Skôr ako sa vrhnete do vášnivého bozkávania, „ochutnávate“ len pery svojho partnera. Či už ide o nový alebo trvalý vzťah, takéto bozkávanie naznačuje, že vzťah je založený na dobrých základoch.

Zdroj: littlethings.com

2. Bozk na tvár

Bozk na tvár vyjadruje sympatie k danej osobe. Tento bozk je symbolom priateľstva, lásky a danej osobe tým hovoríte, že ju máte rada.

Zdroj: littlethings.com

3. Bozk so zavretými perami

Bozkávanie so zavretými perami prezrádza, že zatiaľ nie ste na 100 percent zohraní a uvoľnení. Vaše pery sú zovreté a pevne uzavreté. Tento bozk sa môže objaviť na začiatku vzťahu, ak sa však objaví neskôr, môže znamenať aj problém vo vzťahu a tiež nedostatok komunikácie.

Zdroj: littlethings.com

4. Francúzsky bozk

Tento bozk je o túžbe spoznávania a to doslova. Partneri ním túžia preskúmať nielen svoje jazyky ale aj svoje životy, a túžia po vytvorení spoločného puta. Ide o mimoriadne vzrušujúci bozk, ktorý hovorí “Chcem ťa!”

Zdroj: littlethings.com

5. Bozk “Spiderman”

Ide o spontánny bozk, ktorým vás nečakane partner prekvapí. Ak takýmto spôsobom dostanete bozk, alebo ho sama dáte svojmu milovanému, znamená to, že vo vašom vzťahu nehrozí nuda a stereotyp a stále máte čím zaujať!

Zdroj: littlethings.com

Čo prezrádzajú ďalšie formy bozkávania si môžete prečítať vo fotogalérii...

Zdroj: littlethings.com

TV Program

05:15 Noviny TV JOJ
06:05 Krimi
06:35 Noviny TV JOJ
05:00 Súdna sieň
05:45 Súdna sieň
07:05 NOVÁ ZÁHRADA
05:30 Nové bývanie
06:00 Mutanti
06:40 Mutanti
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Výlet s mámou
08:00 Jmenuji se Jerry
09:50 Rande naslepo