Sexuálne polohy, o ktorých ste ani netušili, že existujú: Trúfnete si?

Sexuálne polohy, o ktorých ste ani netušili, že existujú: Trúfnete si? Zdroj: Thinkstockphotos
Sexuálna abeceda je skutočne pestrá. Hoci ste už v posteli vyskúšali všetko možné, je pravdepodobné, že o niektorých polohách ste doteraz ani len nepočuli.

Už od dávnych čias kamasútry si ľudia vymýšľali rôzne polohy a pozície, ktoré by im pomohli uspokojiť najtajnejšie túžby a priania. Každú drobnú zmenu uhlu totiž cítiť a zážitok je vždy iný. Niektoré polohy si však vyžadujú priam atletické schopnosti. Trúfnete si?

Poloha opica

Požiadajte partnera, aby si ľahol na chrbát, pritiahol nohy k trupu a mierne nadvihol panvu. Vy si sadnite s roztiahnutými nohami na vrchol jeho stehien a chrbtom sa oprite o partnerove chodidlá. Navzájom sa chyťte za zápästia, aby ste udržiavali lepšiu stabilitu. Partner vás potom začne mierne nadvihovať nohami, stimuláciu môže zvyšovať krúživými pohybmi panvy.

Zdroj: Thinkstockphotos

Poloha klokan

Váš partner si kľakne na posteľ s nohami pri sebe a vy si kľaknete čelom k nemu, obkročmo cez jeho stehná. V tomto okamihu môžete partnerovi pomôcť vniknúť. Čím viac budete mať roztiahnuté nohy, tým budú vniknutia hlbšie. V tejto polohe máte obaja ruky voľné na vzájomné hladenie a láskanie a vďaka tomu, že ste k sebe otočení čelom, sa môžete vášnivo bozkávať.

Poloha veľhad

Ľahnite si na chrbát. Partner sa k vám pritlačí zo strany, pritom ale zostáva ležať na boku. Zdvihnite nohy, tak sa partnerovi naskytne možnosť pokrčiť tie svoje a vy si potom cez ne prehodíte v kolenách pokrčené nohy. V tejto chvíli môže partner vniknúť. Ak budete stehná tlačiť pevne k sebe, poskytnete milencovi veľmi tesné objatie. Táto pozícia je krásne nežná a umožňuje vám obom vzájomne sa dotýkať.

Zdroj: Thinkstockphotos

Poloha ustrica

Táto poloha bude pre vás veľmi pohodlná. Ľahnite si na chrbát a pritiahnite stehná k bruchu, ale kolená majte od seba. Požiadajte partnera, aby si pred vás kľakol s roztiahnutými nohami a získal tak priestor k vniknutiu. Chytí vás za stehná a pritlačí si ich na svoje telo. Získa tým dobrú stabilitu pri prirážaní a vy sa môžete uvoľniť. Táto poloha je veľmi vzrušujúca a umožňuje hlboké vniknutie.

Poloha škorpión

Táto poloha je skutočne náročná a vyžaduje vašu extrémnu ohybnosť a pružnosť. Partner si ľahne na chrbát, vy si kľaknite chrbtom k nemu a nasadnite na neho. Potom sa začnite pomaly nakláňať dozadu, až sa úplne položíte na jeho telo. V tejto polohe má muž voľné ruky na to, aby mohol do sýtosti láskať vaše telo.

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

20:35 Hrdinovia ohňa
23:40 Poklad Dračej brány
02:30 Looper: Nájomný zabijak
20:10 Ja, zloduch!
22:20 Kuriér
23:25 Walking Dead VIII.
21:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:00 Hawaii 5.0 VIII.
22:55 ŽREBOVANIE
21:20 ZáchranáRik II.
21:30 Sam a Max
21:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
20:15 Status Update
22:15 Síla života
00:10 Pán Šanghaje