Snúbenci zaujali svadobným oznámením: Vtipné VIDEO je hitom internetu

Snúbenci zaujali svadobným oznámením: Vtipné VIDEO je hitom internetu

Sociálne siete sú pohltené kreatívnymi žiadosťami o ruku, či svadobnými oznámeniami. O to ťažšie, je s touto tematikou zaujať. Mladým snúbencom sa to však jednoznačne podarilo!

Sympatický párik Tyler MacNiven a Kelly Hennigan oznámili svojej rodine a priateľom dátum svojho dňa D skutočne originálnym spôsobom. Natočili video, ktoré pripomína hollywoodsky trhák.


Dej vtipného a pútavého videa spočíva v tom, že snúbencom ukradnú obálku s dátumom ich svadby a oni sa ju všetkými možnými prostriedkami snažia získať späť. „Vedľajšie úlohy si vďačne zahrala naša rodina a priatelia, ktorých sme uplatili sendvičmi a šampanským,“ zavtipkoval budúci ženích.

Zdroj: youtube/Tyler MacNiven
Predsvadobné video natáčali snúbenci v San Francisku a vyšlo ich približne na 400 dolárov, informuje server nydailynews. V napínavom príbehu nechýbajú zábery, ktoré pripomínajú naozajstné akčné scény, alebo skôr paródie na ne. Nechýba napríklad strieľanie s podväzkovými pásmi, útok kyticou, či výbuch bomby umiestnenej v svadobnej torte.


V podobnom duchu si snúbenci naplánovali aj svoj svadobný obrad. Ktovie, možno zažili aj poriadne akčnú svadobnú noc, ale tú snáď nechajú v utajení...

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

14:35 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik
17:00 Neskrotná
19:00 Krimi
15:25 "Kam čert nemůže"
17:10 Áno, šéfe USA VI.
18:10 Áno, šéfe USA VI.
15:55 Policajti v akcii
16:55 Policajti v akcii
18:00 Klamári I.
16:40 Macko Uško
16:50 Hanička a Murko pre najmenších
17:00 Ovečka Shaun VI.
14:55 Slunce, seno, erotika
16:50 Hluboká voda
18:45 Asterix a Vikingové