Sexi VIDEO: Zabite nudu vo vzťahu. Takto vás bude chlap milovať!

Sexi VIDEO: Zabite nudu vo vzťahu. Takto vás bude chlap milovať!

Po rokoch spoločného žitia každý pár skĺzne do stereotypu. Ak chcete byť pre partnera atraktívna, zabudnite občas na žienku domácu a ukážte mu, čo doma má!

Chcete, aby váš vzťah nezovšednel a aby ste stále cítili, že po vás partner túži? Tak by ste mali vedieť, že najväčším zabijakom romantiky sú práve bežné povinnosti.

Prídete domov z práce a okamžite sa vrhnete na domácnosť, varenie a starostlivosť o deti? Takto to vyzerá vo väčšine partnerských vzťahoch, ktoré sú spolu niekoľko rokov. Iste, povinnosti za nás nikto nespraví, ale ak budeme takto žiť každý deň, nemôžeme očakávať, že sa zrazu len tak všetko zmení.

Ako na to?

Nájdite si aspoň jeden deň, či večer v týždni, ktorý budete tráviť spolu. Naozaj spolu. Nie s deťmi, nie pri sporáku, nie so žehličkou v ruke, či pri počítači. Deti odvezte starým rodičom a vyhraďte si čas len pre seba. Zabudnite aspoň na chvíľu na starosti a užívajte si jeden druhého.

Toto sexi video ukazuje, ako si môžete chvíle s partnerom vychutnávať aj pri úplne bežných činnostiach. Odhoďte tepláky, rozpustite si vlasy, dajte si na seba trebárs len jeho košeľu. Spievajte si, tancujte, smejte sa, zvádzajte a hlavne veľa nerozprávajte. Toto je obyčajná spontánnosť a uvoľnenosť, ktorú na nás muži milujú. Doprajte mu takéto chvíle a bude vám ležať pri nohách!

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:15 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15 Panelák
05:10 Profesionáli III.
05:50 NAŠI II.
06:25 ZÁCHRANÁRI
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:10 Síla naděje
07:05 Milosrdné lži
09:45 Z ulice na green