Sexi VIDEO: Zabite nudu vo vzťahu. Takto vás bude chlap milovať!

Sexi VIDEO: Zabite nudu vo vzťahu. Takto vás bude chlap milovať!

Po rokoch spoločného žitia každý pár skĺzne do stereotypu. Ak chcete byť pre partnera atraktívna, zabudnite občas na žienku domácu a ukážte mu, čo doma má!

Chcete, aby váš vzťah nezovšednel a aby ste stále cítili, že po vás partner túži? Tak by ste mali vedieť, že najväčším zabijakom romantiky sú práve bežné povinnosti.

Prídete domov z práce a okamžite sa vrhnete na domácnosť, varenie a starostlivosť o deti? Takto to vyzerá vo väčšine partnerských vzťahoch, ktoré sú spolu niekoľko rokov. Iste, povinnosti za nás nikto nespraví, ale ak budeme takto žiť každý deň, nemôžeme očakávať, že sa zrazu len tak všetko zmení.

Ako na to?

Nájdite si aspoň jeden deň, či večer v týždni, ktorý budete tráviť spolu. Naozaj spolu. Nie s deťmi, nie pri sporáku, nie so žehličkou v ruke, či pri počítači. Deti odvezte starým rodičom a vyhraďte si čas len pre seba. Zabudnite aspoň na chvíľu na starosti a užívajte si jeden druhého.

Toto sexi video ukazuje, ako si môžete chvíle s partnerom vychutnávať aj pri úplne bežných činnostiach. Odhoďte tepláky, rozpustite si vlasy, dajte si na seba trebárs len jeho košeľu. Spievajte si, tancujte, smejte sa, zvádzajte a hlavne veľa nerozprávajte. Toto je obyčajná spontánnosť a uvoľnenosť, ktorú na nás muži milujú. Doprajte mu takéto chvíle a bude vám ležať pri nohách!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:55 NOVÉ BÝVANIE
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:20 Slečna na stráženie
19:35 Profesionáli II.
20:25 Navždy v mojom srdci
18:00 Columbo
20:10 Kosti XII.
21:00 Kosti XII.
18:45 Jojko oslávencom
18:50 Arthur a Minimojovia
19:15 Sníček a Dúhalka
18:35 Mámy na nože
20:15 Bod zlomu
22:15 Rukojmí