Načo sú mužom bradavky? Tajomstvo odhalené!

Načo sú mužom bradavky? Tajomstvo odhalené! Zdroj: Thinkstock
S otázkou - prečo majú muži bradavky - prišli už deti. No zaujíma aj nás. Ženy predsa majú prsia na dojčenie. No načo sú mužom? Vieme odpoveď!

Príroda to zariadila múdro, o tom predsa nemožno pochybovať. A práve preto je dobré vedieť, ako to s tými bradavkami skutočne myslela. Nemajú žiadnu biologickú funkciou, a predsa zdobia mužskú hruď.

Za všetkým treba hľadať príčinu

Ženské prsia sú symbolom plodnosti. Aj z tohto dôvodu pôsobia okrem iného sexuálne príťažlivo. Všetko, čo súvisí s plodnosťou, je pre mužov sexi, pretože to súvisí so zachovaním kolobehu života. Aj preto sa mužom páčia ženy, ktoré majú aj zadoček, aj prsia. Ženské bradavky sú veľmi citlivé a reagujú na vzrušenie. Ako je to však s tými mužskými?

Zdroj: Thinkstock

Otázka znie: Chlapec alebo dievča

Prvých šesť týždňov je embryo dievčatkomi a až potom sa príroda a chromozómy rozhodujú, či to bude dievčatko alebo chlapček. Bradavky patria k tým častiam tela, ktoré spadajú do vývojového obdobia a práve preto ich majú aj muži. Biologické vysvetlenie však nedáva odpoveď na záhadu menom "bradavky na mužskom tele".

Aj bradavky mužov sú erotogénnymi zónami

Mužské bradavky patria k tým častiam tela, ktoré sú určené na prenos slasti a rozkoše. Škoda, že sa im ženy počas milostných hier venujú iba veľmi málo. Bradavky muža síce nie sú také citlivé ako tie ženské, ale majú svoje miesto na mužskej hrudi. A to významné! Tajomstvo láskania bradaviek tkvie v tom, že muž sa vzruší a romantická erotika prepukne do vášnivého sexu.

Predtým, než ženská ruka alebo jazyk pobudne „tam dole“, je však vhodné zastaviť sa aj pri bradavkách. Je to zaručená predohra milé dámy! Tak čo, nezabudnete sa nabudúce pristaviť aj na mužskej hrudi o niečo dlhšie?

Možno aj vy robíte chybu v posteli, prečítajte si presne, v čom: Aké chyby robia zadané ženy v posteli? Tu je ich zoznam!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

17:30 NOVINY
18:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:15 Simpsonovci VII.
17:45 Kosti V.
18:45 Kosti V.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov III.
17:35 Knihy od Stonožky
17:45 Najmenší slon na svete
17:55 Arthur a Minimojovia
16:45 Můj kamarád delfín
18:25 Daddy Cool
20:15 Továrna na sny