Čo mužov na ženách priťahuje pri prvom stretnutí?

Čo mužov na ženách priťahuje pri prvom stretnutí? Zdroj: Thinkstockphotos
Každá z nás má niečo, čím dokáže zaujať, aj keď to možno nie sú ideálne miery. Čo však ale najviac zaujíma mužov? Budete prekvapené!

Hovorí sa, že šancu urobiť prvý dojem máme len raz. Či sa nám to páči alebo nie, muži si najskôr všimnú našu postavu, až potom prejav. Nedávny výskum však vyvrátil, že to nie sú prsia, na ktoré padne ich zrak v prvom rade. Anglickí odborníci prišli k zaujímavým výsledkom, ktoré vyvracajú stereotypné názory. Čo si teda muži všimnú na žene ako prvé?

1. Pohľad smeruje do očí: Čakali by ste to?

Vedci tvrdia, že až 70 percent mužov sa pozrie najprv priamo do očí, pričom sa odvolávajú na to, že očí toho prezradia viac ako čokoľvek iné. Aj minimálny kontakt mužom poskytuje informáciu o tom, či daný "objekt" osloviť alebo nie. Možno nie sú až takí povrchní, za akých ich máme...

2. Usmievajte sa: Nikdy neviete, kde zvediete!

Keď sa žena usmeje, dokáže zmeniť mnoho vecí. Zvodný, milý, koketný, veselý alebo celkom naivný – všetky druhy úsmevov sú pre mužov signálom, že môžu ženu osloviť. Úsmev je základnou výbavou ženskej zmyselnosti a flirtovania. Rovnako sa usmievanie pokladá za akt priateľstva a otvorenosti. Ako najľahšie je podmaniť si muža? No predsa tým, že skombinujete silné zbrane: zvodný pohľad a podmanivý úsmev.

3. Na poslednom mieste sú prsia!

To, čo púta muža na žene, sú samozrejme aj prsia. Niet sa čomu čudovať, veď hrudník patrí k tým najerotogenejším častiam na ženskom tele. Výskumy hovoria  však niečo iné, ako prax. Muži podľa všetkého naozaj pozerajú ženám do očí. Prsia sa umiestnili až na tretej priečke...

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor