Po čom túžia muži? Vytiahnite svoje ženské zbrane a nechajte sa prekvapiť

Po čom túžia muži? Vytiahnite svoje ženské zbrane a nechajte sa prekvapiť Zdroj: Thinkstockphotos
Nemusíte vyzerať ako Claudia Schiffer, aby ste dosiahli to, že sa mužom budú podlamovať kolená. Chce to aj iskru a schopnosť obmotať si ho okolo prsta...

Každá žena má v sebe niečo jedinečné, niečo, čo nemá žiadna iná. Práve to špeciálne, čo nosíme v sebe, pôsobí na niektorých mužov ako fluidum. Nazvime to sexepíl, iskra - v zásade ide o to, čo nájde muž len vo vašej blízkosti. A preto má stále zvyšujúcu potrebu byť s vami a neskonale vás milovať. Avšak existujú aj univerzálne ženské zbrane, ktoré sprevádzajú ženu ako takú, celé roky..

Usmievajte sa

Hovorí sa, že plač patrí k dieťaťu, silné slová k mužovi a k žene úsmev. Potvrdzuje to aj kanadský výskum na University of British Columbia podľa, ktorého na prvý pohľad pánov najviac priťahujú ženy, ktoré sa usmievajú a vyzerajú spokojne. Ľadové kráľovné, namyslené horenosky alebo úzkostlivé bábiky ich nezaujímajú. Vyčarovať na tvári úsmev sa zdá byť pomerne jednoduché, no v skutočnosti z vás pohoda musí aj vyžarovať. Na to, aby ste sa usmievali na druhých od srdca, sa potrebujete aj dobre cítiť. A dať si do poriadku život je niekedy celkom fuška.

Rešpektujte ho

V časoch minulých žena vedela, kde je jej miesto - doma s deťmi. Dnes sa už ženy dokážu mužom vyrovnať, s čím sa naopak páni tvorstva vyrovnávajú len veľmi ťažko. Byť príliš emancipovaná a žiadať od muža všetko alebo nič, môže byť problém.

Zdroj: Thinkstockphotos

Chcieť od neho, aby bol empatický, aby zarábal, bol skvelý otec, nežný partner a zároveň vedľa seba zniesol silnú a samostatnú ženu, je na niektorých pánov priveľa. Riešením však môže byť vzájomný rešpekt. Povedzte mu, že si ho vážite za to, čo pre vás robí. Ukážte mu, že ho ako muža akceptujete a je pre vás jediný. Muži to potrebujú. Rovnako, ako my!

Sebevedomie? 

Niekedy sa stane, že prílišné sebavedomie skôr vyznie komicky alebo pôsobí namyslene. Muži nemajú radi pyšné fifleny, ktoré vzbudzujú v mužskom pokolení pocit, že danú slečnu nebudú môcť uloviť. Nemusíte okolo seba šíriť fámu, že nepotrebujete muža a nad vás už niet nikoho. Práve tento obraz mužov odrádza. Hoci majú radi sebavedomé ženy, pretože je to sexi, stále potrebujú mať pocit, že ju "ulovili" a potrebujú ju chrániť. A v tomto bode prehnané sebavedomie pôsobí skôr odstrašujúco.

Zdroj: Thinkstockphoto

Buďte ženská

Muž túži mať po svojom boku ženu, ktorá sa vie postarať o domácnosť, o deti, je jemná, nežná. A samozrejme, verná a oddaná len jemu. Tento obraz nesie v sebe historicko – kultúrny aspekt, ktorý je odrazom ženskej prirodzenosti.

Tak či onak, muži prosto stále milujú ženskosť v podobe, ktorá je blízka možno už len našim starým mamám. Lenže naše babky sa nehrali na automechanikov, živiteľky rodiny a intelektuálne feministky. Takže nechajte drahé polovičky platiť za vás večeru, odložiť vám kabát, vybrať víno... Nechajte ich byť mužmi a vy jednoducho buďte ženami.

Zdroj: Thinkstockphotos

A napokon SEX

Dračica v posteli a dáma v spoločnosti. Presne táto veta vystihuje to, čo od žien muži očakávajú po intímnej stránke. Že sa otočí za každou sukňou neznamená, že by "tú" sukňu chcel mať aj doma. Oči lovca sa pozrú, no v konečnom dôsledku ON by nezniesol, keby takto okukávali ostatní vás.

Aj preto ho niekedy možno pristihnete, ako nevie rozdýchať, keď si chcete dať prikrátke šaty. Chce, aby ste boli len jeho. Muži sú skrátka teritoriálny a vy ste v JEHO teritóriu. Zároveň však platí, že túžia po žene, ktorá im splní všetky sexuálne fantázie. A na to bude iste dosť času aj priestoru vo vašej spálni...

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor