Veľké odhalenie: Muži pri sexe myslia na INÉ ženy!

Veľké odhalenie: Muži pri sexe myslia na INÉ ženy! Zdroj: Thinkstockphotos
Myslíte si, že ste už odhalili všetky sexuálne tajomstvá a fantázie vášho partnera? Možno budete prekvapené!

Výsledky zaujímavého prieskumu, ktorý sa uskutočnil v Nemecku, stoja za pozornosť. Zúčastnilo sa ho až 1863 mužov, ktorí sa nehanbili odpovedať na otázku: Čo by pred svojou ženou nikdy nepovedali alebo neurobili?

Prieskum totiž preukázal, že až 71 percent mužov myslí pri sexe so svojou partnerkou na inú ženu! Bolo by celkom zaujímavé dozvedieť sa meno, adresu alebo telefónne číslo dotyčnej dámy, ktorá si chodí do snov vášho miláčika. Nuž, ale to by určite nedopadlo dobre...

Americký sexuológ Debby Herbenick z Indiana University si myslí, že je zvláštne, prečo muži nie sú schopní povedať povedať svojej polovičke o „malom“ tajomstve. Rovnako prekvapujúce je, že „snové kino“ prispieva kvalite sexuálneho života a vzťahu ako takému.

Doba trvania sexu v konečnom dôsledku závisí od toho, ako dlho si viete udržať predstavu vo svojej mysli. Sexuálne vzrušenie sa stupňuje a vyvrcholenie odďaľuje", povedal Herbenick.

A čo teraz?

Hovorí sa, že mlčať je zlato. Je úplne jasné, že nechcete byť v posteli (rovnako ako v živote) predsa tá druhá! Ak máte odvahu, spýtajte sa ho na to.

Nie však na konkrétnu ženu, pretože to by zrejme vaše city zranilo. Zaujímavejšie sú možno len podnety, ktoré jeho predstavu vyvolávajú. Možno zistíte, že jeho sexuálne fantázie vzrušujú aj vás a vzrušenie oboch sa tak ešte zväčší. 

Ak však chcete, aby mal v hlave len a len vás, skúste vziať opraty do rúk vy: nechajte svetlo rozsvietené a udržiavajte očný kontakt. Hlboký pohľad do jeho očí v misionárskej polohe alebo v polohe, keď ste hore vy? To, už predsa nebude môcť fantazírovať o iných ženách!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné