Stále SAMA? Pripravte sa na muža vašich snov!

Stále SAMA? Pripravte sa na muža vašich snov! Zdroj: Thinkstockphotos
Poznáte to: Čakáte na princa na bielom koni, no namiesto neho prichádzajú iba samé kone... Ako pritiahnuť do života, toho vysnívaného?

Možno si hovoríte, že v živote sa nedá mať všetko, po čom vás duša piští. Síce viete presne, ako by ten váš pán DOKONALÝ mal vyzerať, no stále ho nie a nie stretnúť. A s tými, ktorých stretávate, sa odmietate uspokojiť. Mnohé dámy iste potvrdia, že je pre ne čoraz ťažšie sa zamilovať. Akoby nebolo do koho! Čo s tým? Inšpirujte sa radami žien, ktoré si partnera doslova „vymodlili“.

Vizualizácia  

Všimli ste si, že keď sa o niekom v spoločnosti rozprávate, tak ho onedlho náhodne stretnete? Len tak? Sto rokov ste sa nevideli a zrazu ho zbadáte v kníhkupectve! Nič nie je náhoda a či tomu veríte, alebo nie, stretávate sa so zrkadlením samej seba. Čo preto musíte urobiť, aby ste našli toho pravého? Nuž, stačí na neho len intenzívne myslieť a vizualizovať si ho. Znie to síce trochu šialene, ale verte tomu, že TAM niekde je a vy ho čoskoro stretnete.

Kto hľadá, ten nájde

Viete, koho chcete mať po svojom boku? No, tak ho stačí už len nájsť. Ak túžite po tenistovi, tak hľadajte na tenisovom kurte. Avšak pred tým si zadovážte raketu. Ak budete mať všetko pripravené, princ sa objaví na v správnom čase, a najmä na správnom mieste. Ak budete sedieť doma a fňukať, že ste sama, určite nikoho nestretnete. Začnite niečo robiť, robte to, čo máte rada, prihláste sa na jazykový kurz, cestujte a určite čoskoro spoznáte spriaznenú dušu.

Pozitívne myslenie

Ak stále pochybujete o tom, či môžete získať „to pravé orechové“ a skôr myslíte na nedostatky dnešných chlapov, nečudujte sa, že ste stále sama. Namiesto negatívnych myšlienok sa predsa môžete sústrediť na tie pozitívne. Veď kto sa vám vo vašom okolí páči viac, ufrflaní realisti alebo pozitívne ladení optimisti? 

Kto verí, ten vidí

Čo všetko ešte musíte urobiť, aby ste už konečne mohli tráviť čas s veselým, šarmantným, citlivým, sexi príťažlivým chlapom? Ostáva vám predsa veriť! Ako sa hovorí, ten kto verí, môže očakávať zázraky. Nepochybujte sama o sebe, verte si a žite život naplno. Keď budete šťastná a usmievavá, budete určite neprehliadnuteľná!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné