8 kurióznych faktov, ktoré neviete o MUŽSKOM tele

8 kurióznych faktov, ktoré neviete o MUŽSKOM tele Zdroj: Thinkstockphotos
Ktoré zaujímavé fakty o mužskom tele unikli vašej pozornosti? Dozviete sa v našom článku!

Škoda, že si ženy nedokážu predstaviť, aké je to byť mužom. V každom prípade vás iste budú zaujímať fakty o mužskom tele, ktoré ste doposiaľ možno nikdy nevedeli!

Najmenší a najväčší penis

Americký časopisu  Jouranl of Sexual Medicine  zverejnil výsledky nedávneho výskumu, ktorého sa zúčastnilo 1660 mužov. Podstúpili meranie penisu a výsledky sú pomerne prekvapivé: dĺžka najmenšieho penisu bola 3,98 centimetrov. Najväčší penis meral neuveriteľných 25,99  centimetrov.

Veľkosť penisu a druh sexu

Rovnaká štúdia odhalila, že orálny sex, na rozdiel od iných foriem uspokojovania, penis zväčšuje. Ako je to možné?  Na to sa už vedcom prísť neprišlo. Spôsob, akým tento záver testovali je však rovnako kuriózny: Mužom zobrali miery tak,  že sa v priamom prenose nechali orálne uspokojovať. Penis sa v priemere zväčšil oveľa viac, než keď došlo k uspokojovaniu masturbáciou. Tak už viete, prečo to vaša polovička  tak miluje?

Zdroj: Thinkstockphotos

Bradavky muža sú v nevýhode

Mnoho žien zabúda pri milovaní na mužove bradavky. Sú rovnako citlivé ako tie ženské, tvrdí Yvonne K. Fulbright, expertka zameraná na zlepšenie milostného života partnerov. Možno povedať, že mužské bradavky sú oproti tým ženským tak trochu diskriminované. Nuž, neostáva vám nič iné, ako zobrať spravodlivosť do vlastných rúk...

Koža muža je hrubšia

Podľa americkej sexulogičky Yvonne K. Fulbright je pokožka mužov hrubšia o 0,2 milimetra, než pokožka žien. Pýtate sa, čo to pre vás znamená? „Nehladkajte ho jemne, ale pritlačte – aby vás cítil!“ radí odborníčka. Jemné škrabkanie je príjemné pre ženu, avšak pre muža je zahryznutie alebo silnejšie pritlačenie viac než sexi.

Muži idú rovno na vec!

Americkí sexuológovia prišli so zistením, že mužom stačia dve až štyri minúty k tomu, aby dosiahli vyvrcholenie. Časopis Journal of Sexual Medicine uvádza, že priemerná rýchlosť, akou dosahovali muži orgazmus, bola  5,4minúty. Čo vy na to, vyhovuje vám táto rýchlosť?

Zdroj: Thinkstockphotos

Ejakulácia je NAOZAJ rýchla

Presne tak! Vedeli ste, že rýchlosť vystreknutia ejakulátu počas mužovho orgazmu môže dosiahnuť až 45 kilometrov za hodinu?  Neuveriteľné, však?

Kedy muž „nemôže“?

Poznáte to, keď ste po sexe nabitá energiou a máte chuť rozprávať sa s ním, on už spí. Známi sexuológovia  Masters a Johnsons dospeli k celkom prevratnému zisteniu. Výsledky odborníkov poukazujú na fakt, že väčšina mužov nie je po sexe schopná  po svojom vyvrcholení ďalšieho „kola“. A to nie len pár minút alebo hodín po sexe  – dokonca aj pár týždňov! Neostáva vám nič iné, než dúfať, , že doma máte chlapa v lepšej kondícii

Možno vám nevonia...

Pokiaľ ide o porovnanie svojskej „vône“ genitálií, tie mužské v tejto delikátnej záležitosti jednoznačne vedú Dôvod je jednoduchý - v porovnaní so ženami majú viac androsterón (feromón významný z hľadiska sexuality) v pote a v moči. Hormón funguje ako feromón samcov – to znamená, že avizuje sexuálnu a sociálnu informáciu. Niečo na štýl: „Som tu bejby!“ V každom prípade si treba ujasniť jednu vec: príjemne voňajúci muž je tá najlepšia alternatíva vo vašej posteli, nemyslíte?  

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

13:50 Vodný svet
16:30 Diabol nosí Pradu
19:00 Krimi
14:35 Návrat do budúcnosti 3
17:00 VÍKENDOVÁ VÝHRA
17:25 Áno, šéfe USA II.
15:40 INKOGNITO
16:45 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
18:05 Vraždy v Brokenwoode II.
15:50 Dážďovečky
16:00 Krtko
16:35 Macko Uško
14:55 Vzpomínky na Manhattan
16:40 Dvě svatby
18:20 Slunce, seno, erotika