7 fatálnych chýb v sexe: Ste slúžka alebo dračica?

7 fatálnych chýb v sexe: Ste slúžka alebo dračica? Zdroj: Thinkstockphotos
Dámy, možno niektoré z nich robíte a ani o tom neviete. Ktorým chybám pri sexe by ste sa mali oblúkom vyhýbať?

Byť v posteli dračicou alebo pokornou slúžkou? Otázka nielen prvého sexu je pre mnohé ženy chúlostivou záležitosťou. Napriek tomu aj ženy občas zatúžia po rýchlom sexe bez citových zábran. Či už TO chcete z lásky alebo pre lásku: Robte to bez chýb!

1. Orgazmus máme „v hlave“

Orgazmus je v prvom rade u ženy viac psychická než fyzická záležitosť. Dajte si záležať na tom, aby ste boli uvoľnené. A keďže aj vy chcete byť uspokojenou a šťastnou ženou – potrebujete vyvrcholenie.

Tip: Ste rozpačitá, pretože neviete, kedy príde orgazmus. Dovoľte svojej fantázií zapracovať. Pomôžte si vzdychaním a predveďte sa ako sexi učiteľka. Ako sa to hovorí? Ukážte mu cestu rajom...

2. Rovnaké triky ako u svojho „ex“

Používate tie isté zaručené triky ako u bývalého? Ešte ste sa stále neopýtali terajšieho partnera, čo by chcel on? Nuž, čas sa vám kráti. To, čo bolo zaručene vzrušujúce pre bývalého, je minulosť.

Tip: Začnite si užívať prítomný okamih sexuálneho aktu. Nechajte sa partnerom viesť a poznávať jeho telo. Pokojne sa ho na rovinu spýtajte, čo má rád.

3. Mašina na sex?

Informácie o tom, že všetci chlapi myslia iba na sex – z vás ešte nemusí robiť „automat na sex“. Mohli by ste ostať sklamané, ak zistíte, že váš milovaný má nižší apetít! Čo ak ste vy práve tá, ktorej TO chutí častejšie?

Tip: Spoločne sa snažte prísť na to, čo vyvoláva nízky záujem o sex. Príčinou môže byť bujarý život s alkoholom alebo stres z práce. Niekedy aj málo snahy zo strany vás či partnera. Upravte svoj alebo jeho životný štýl zdravým jedlom a športom. Podľa toho, kto má problém s apetítom.

Zdroj: Thinkstockphotos

4. Orálny sex nesmie chýbať

K základnému balíčku zručností, ktoré ocení každý chlap, patrí sex ústami. Mnohým ženám je technika orálu neznáma, či dokonca odporná. Aj z tohto dôvodu vzniká pri orálnom sexe k odporu.

Tip:  Veľmi dôležitá je komunikácia medzi vami a parterom. Diskusiou a potom skúsenosťou sa odstanete k tomu, čo vás partner pri orále uprednostňuje.

Ak docielite stav  váš partner bude stále chcieť, aby ste techniku orálu opakovali. Muži to tak jednoducho milujú a z času na čas to predsa môže dopriať aj on vám!

5.  Nedokonalé telo? No a čo!

Nahota u ženy je v očiach muža krajšia, než u ženy samotnej. Muž nevidí na žene tých pár kíl navyše, takže ho na ne zbytočne neupozorňujte! Tak, ako si nevšimne váš nový účes od kaderníčky, tak si nevšimne ani vaše oblejšie bruško či pozadie... Hlavne nechcite sex po tme, pretože sa za svoje telo hanbíte. V tej chvíli chce jednoducho VÁS, áno, vás a vaše telo zbožňuje, pretože mu prináša potešenie.

Tip: Namiesto skrývania sa v tme, si povedzte: „Áno, sexi!“ Nemajte obavy z toho, čo si bude o vás myslieť partner. Veď si to chcete spoločne užiť...

6. Nič neľutujte

Nekomunikujte s parterom s obavou, či to, čo robíte, je dobre.  Otázky po sexe, či ste neboli príliš odviazaná, radšej nespomínajte. Muži sa neradi o veciach bavia, oveľa radšej ich jednoducho bez zbytočných vecí robia. A na rozdiel od žien nemajú problém si vypýtať to, po čom túžia.

Tip: Namiesto rečí ho radšej opantajte náruživým bozkom. Tak mu ukážete, že ste sebavedomá  žena stojaca za svojim konaním.

7. Erekcia nie je dôkaz JEHO mužnosti

Často sa stáva, že sa žena obviňuje za to, že muž „zlyhal“. V prvom rade môže byť zlyhanie u muža len dočasný stav, ktorý je následkom dlhodobého stresu a zlého životného štýlu.

Tip: Ak sa erekcia nedostavuje často, je potrebné navštíviť lekára. Snažte sa komunikovať s partnerom a neobviňovať sa za to.

Odhodiť zábrany je možné

V prvom rade, sa opýtajte samej seba, čo máte rada. Prínosom pre váš sexuálny život môže byť aj to, že pristúpite na niečo nové a bláznivé. Každý muž vám prinesie do sexuálneho života niečo iné. Nebojte sa preto objavovať dokonalosť zo sexu.

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:40 TOP STAR
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
12:55 Simpsonovci IX.
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
13:00 Ochrana svedkov IV.
11:10 Medzi nami zvieratkami
11:20 Arthur a Minimojovia
11:45 Bob staviteľ XV. - XVIII.
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor
14:15 Lagerfeld - důvěrné