Necháte si od partnera diktovať štýl obliekania?

Necháte si od partnera diktovať štýl obliekania? Zdroj: Thinkstockphotos
Chcete sa zakaždým páčiť svojmu partnerovi? Ste ochotná zmeniť svoj šatník podľa toho, čo sa páči jemu? Odpovede sa dozviete v článku!

Možno to poznáte aj vy. Začnete chodiť s novým priateľom a v úvode vám spomenie, aké ženy sa mu páčia. Vy nadšene počúvate a dozaista si myslíte, že reč musí byť o vás. Lenže on hovorí o vysokých opätkoch! Vtedy si uvedomíte, že vy máte práve svoje obľúbené tenisky...

Je dobré zasvätiť muža do sveta módy? 

Ženy sa chcú novému partnerovi zapáčiť. To je úplne bežné. Navyše, keď sa poznáte krátko, chcete byť tip-top. Časy, keď budete môcť byť po jeho boku bez makeupu, sú predsa ešte v nedohľadne!

Podľa britského prieskumu si priemerná Britka spomenie na topánky, kabelky, šaty a podobne aspoň 21-krát za deň. Chcete jednoducho realizovať svoje myšlienky? Nechajte sa motivovať módnym vkusom svojho partnera, aspoň prevetráte jeho peňaženku. A vy budete vyzerať ako lusk. Ibaže, háčik je v tom, či sa jeho vychytený módny štýl bude pozdávať vám.

Zmeniť sa kvôli partnerovi: To nikdy!

Hovorí sa, že muži sa nemenia kvôli žene, ale kvôli láske. Boli by ste ochotné zmeniť svoj účes, šaty, štýl v oblečení len preto, že vášmu partnerovi sa páčite inak? Alebo to vidíte ako malú daň za kvalitný vzťah. Zamilované ženy sú ochotné pre partnera aj skočiť s padákom. Samozrejme, až vtedy, keď on skočí bungee jumping.

Ako ste  na tom vy? Necháte si hovoriť do toho, čo nosíte?

Denisa, (29)

„Mala som priateľa, ktorý požadoval, aby som sa vzdala opätkov. Bol totiž rovnako vysoký ako ja. Necítil sa príjemne, keď som bola vyššia ako on. Nechcela som, aby mu to prekážalo, tak som vysoké opätky nechala v botníku,“ hovorí sympatická Denisa.

Tia, (26)

Mladá žena žije v manželstve dva roky a nemá problém s malými kompromismi. „Nenazvala by som to tak, že si nechám diktovať do výberu oblečenia. Skôr svoje rozhodnutie konzultujem s partnerom. Je pre mňa dôležité, aby som sa mu stále páčila. Hlavne pre neho musím byť sexi, aby mi neušiel za inou,“ hovorí s úsmevom mamička.

Veronika, (32)

Veronika je momentálne bez partnera. V predchádzajúcich vzťahoch si vždy chránila vlastnú identitu. „Myslím si, že zákazy v partnerstve zákonite vedú k rozpadu, a preto je dôležité zachovať si svoj štýl. Jednoducho, ja som ja,“ rozpráva o svojej skúsenosti Veronika. „Takže ja si do toho, čo si oblečiem, nenechám šomrať.“

Lenka, (30)

Lenka je v manželstve už štyri roky a myslí si, že muža nezaujíma, čo má žena na sebe. „Môj muž si nikdy nevšimne, či mám nové oblečenie alebo náušnice...“ tvrdí vydatá Lenka, ktorá vďaka mužovej nevšímavosti problém s výberom oblečenia nemá.

Nový chlap, nový šatník?

Nuž, ako sa hovorí, keď vtáčika chytajú pekne ho lapajú. A tak s novým priateľom môžete zažiť zmenu v podobe nového šatníka. Avšak len dovtedy, kým opäť nevyberiete staré obľúbené tenisky... Platí, že to, čo by sme neurobili pre jedného, by sme ochotne urobili pre druhého. Nezabudnite, že podstatné je cítiť sa vo svojom oblečení výborne!

Máte tip na skvelý domáci recept? Pošlite nám ho!

TV Program

09:45 Súdna sieň
10:50 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
09:30 Kosti VII.
10:50 Letecké katastrofy XIV.
12:00 Profesionáli II.
09:45 Prvé oddelenie
10:35 Nákupné maniačky
12:00 VLCI
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
08:40 Kincsem
10:50 Slunce, seno, erotika
12:45 Tankový prapor