Polojasno
Bratislava
Jela
19.4.2024
Ako dnes vyzerá Alyssa Milano zo seriálu Čarodejnice? Ten rozdiel vás prekvapí!
Zdielať na

Ako dnes vyzerá Alyssa Milano zo seriálu Čarodejnice? Ten rozdiel vás prekvapí!

Zdroj: Profimedia

Seriálová hviezda 90-tych rokov má už po päťdesiatke, no v spoločnosti vždy očarí svojou krásou a prirodzeným šarmom. Ako však vyzerá v bežný deň? Na ulici by ste ju pravdepodobne prehliadli!

Hollywoodska herečka Alyssa Milano (51) si získala srdce fanúšikov predovšetkým vďaka úlohe Phoebe v seriáli Čarodejnice či napríklad v dnes už kultovom seriáli Melrose Place. Herečka vyzerá aj po päťdesiatke stále fantasticky a pravidelne sa objavuje v seriáloch, aj na filmovom plátne.

„Som šťastná, že tu môžem byť. Presne tam, kde som. Tu a teraz. Práve v tomto čase,“ napísala herečka a mama dvoch detí, keď oslavovala okrúhlu päťdesiatku. „Stále sa máme na čo tešiť. A viete čo? Je aj dobré sa obzrieť za tým, čím som prešla, odkiaľ pochádzam, akú cestu mám za sebou, kto mi vstúpil do života a kto v ňom zostal,“ bilancovala herečka. 

Alyssa Milano je so svojim životom spokojná a to sa odráža aj na jej tvári, ktorá sa za tie roky takmer nezmenila. Aktuálne nosí herečka kratučkú ofinu a okrem toho, že má pár kíl navyše, vyzerá sko úplne rovnako! 

Profimedia

Na spoločenských udalostiach je seriálová čarodejnica stále za hviezdu, no v bežné dni ju niekoľkokrát paparazzi načapali v ležérnych outfitoch bez štipky mejkapu. Vôbec sa jej nečudujeme, veď aj slávni ľudia sa aspoň občas túžia cítiť ako bežní smrteľníci, no nie?  

Profimedia

Profimedia

Súvisiace články

Najčítanejšie