Polojasno
Bratislava
Radomír, Albín
1.3.2024
Pamätáte si, ako pred rokmi vyzerala? Takto sa Nele Slovákovej zmenila tvár!
Zdielať na

Pamätáte si, ako pred rokmi vyzerala? Takto sa Nele Slovákovej zmenila tvár!

Zdroj: Instagram/nelaslovakova

Pred rokmi sa zviditeľnila v reality šou televízie JOJ Hotel Paradise, ktorú nakoniec aj vyhrala. Dnes je z nej úspešná podnikateľka, ktorá mala v minulosti na krku aj pár škandálov. Do očí však bije najmä jej radikálna premena.

Hoci nikdy nebola prototypom ženskej krásy, má v sebe iskru, ktorá mnohých už na prvý pohľad upúta. Navyše Nela aj poctivo pracuje na svojej postavičke, takže sa môže pochváliť naozaj dokonalou figúrou. A tú rada na rôznych šteklivých fotkách aj ukazuje. 

​Nelu Slovákovú môžete tento týždeň vidieť v zábavnej kulinárskej šou Bez servítky každý pracovný deň od 17.50 na JOJke.

​Hoci mnohé ženy by sa jej rady podobali, Slovákova pred pár rokmi nebola s tým, ako vyzerá až tak úplne spokojná. Najprv si dala zväčšiť prsia a potom prišiel na rad aj nos. Ten si dala skrátiť, keďže ju mnohí kritizovali, že sa jej k tvári nehodí. A na rad prišli aj pery, ktoré má viditeľne väčšie a plnšie ako pred rokmi. Samotná Nela však o svojej premene nemá problém otvorene hovoriť a za svoje úpravy nehanbí. Ako sa vám páči teraz? 

Takto vyzerala Nela pred rokmi

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Instagram/nelaslovakova

Súvisiace články

Najčítanejšie