Zatiahnuté
25°
Bratislava
Zina
21.5.2024
Kate Middleton vyzerá na každom zábere dokonalo a nie je to náhoda: Vyskúšajte jej TRIK!
Zdielať na

Kate Middleton vyzerá na každom zábere dokonalo a nie je to náhoda: Vyskúšajte jej TRIK!

Zdroj: Profimedia

Či ide o fotografie z oficiálnych udalostí kráľovskej rodiny, alebo o obyčajné momentky pri hre s deťmi, Kate jednoducho nemá zlú fotku, ako je to možné? Odborníčka na kráľovskú rodinu prezradila jej dlhoročný trik.

Aj vy môžete vyzerať dobre a fotogenicky na každej fotografii, stačí sa naučiť zopár trikov, ktoré dobre ovláda aj princezná Kate. Známa odborníčka na kráľovskú rodinu, Miranda Holder, vyzdvihla špeciálne jeden, ktorý je podľa nej absolútne kľúčový pri tom, aby ste vyzerali na zábere dobre, informuje The Sun.

Jednoduchý foto trik 

Možno si poviete, že Kate Middleton je jednoducho fotogenická, vždy perfektne oblečená, má osobných stylistov a kaderníkov a tak je pochopiteľné, že vyzerá aj na fotkách vždy skvelo. Pravdou však je, že ani to by nestačilo, keby nepoužívala šikovné triky pri fotení, ktoré veľmi dobre ovláda a využíva ich rovnako, ako väčšina ostatných členov kráľovskej rodiny. 

Miranda vysvetlila, že Kate drží bradu vždy mierne hore, tak, aby bola rovnomerne so zemou.  

„Nenakláňa hlavu nadol, ani príliš dohora, a práve to jej zaistí zakaždým lichotivú fotografiu,“ objasnila odborníčka.

@themirandaholder Try it and see! #katemiddleton #katemiddletonstyle #personalstylistonline #fashionover40 ♬ Cool Kids (Sped-Up Version) - Echosmith

 

"Môžem vám povedať za roky práce so supermodelkami a celebritami, že môžete byť tým najkrajším človekom na svete a napriek tomu môžete na fotke vyzerať príšerne. Je to naozaj všetko o vašom vzťahu ku kamere a o tom, kam umiestnite svoju čeľusť,“ hovorí odborníčka a dodáva, že rovnako dôležité je držať chrbticu vzpriamene.    

Kate si dáva pozor, aby mala vždy vystretú chrbticu a ramená smeruje smerom do objektívu. Tento malý trik spraví veľmi veľa, správne držanie tela je dôležité nielen pre zdravie, ale aj pre dobrý záber. Vaša postava bude vyzerať aj vyššie a štíhlejšie.  

Vyskúšajte sa takto najbližšie odfotiť aj vy a dajte nám vedieť, či to naozaj funguje!  

Súvisiace články

Najčítanejšie