Oblačno
14°
Bratislava
Emanuel
26.3.2023
Fanúšikov prekvapila záberom bez mejkapu a filtrov: Fíha, TAKTO Kim Kardashian často nevidieť!
Zdielať na

Fanúšikov prekvapila záberom bez mejkapu a filtrov: Fíha, TAKTO Kim Kardashian často nevidieť!

Zdroj: Profimedia

Je o nej známe, že rozhodne nie je až taká dokonalá, ako sa prezentuje na sociálnych sieťach a každá jej fotka prechádza poriadnym photoshopom. O to viac prekvapila, keď zverejnila tento záber!

O 42-ročnej hviezde reality show sme sa mohli už niekoľkokrát presvedčiť, že každá jedna jej zverejnená fotografia prechádza množstvom filtrov a úprav.

Kardashianka zašla v bizarných úpravách svojich fotografií až tak ďaleko, že si nechtiac neprirodzene zoštíhlila krk či ramená alebo úplne vystrihla pupok. Možno aj preto si povedala, že by bolo fajn pozdraviť fanúšikov konečne aj vo svojom reálnom vzhľade bez úprav.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian (@kimkardashian)

Celebritná mamička štyroch detí pozdravila fanúšikov na Instagrame nefiltrovaným selfie záberom zo zubárskeho kresla, na ktorom je zjavne úplne bez šminiek, informuje tyla.com. Ako sa dalo očakávať, pod príspevkom sa rozpútala veľká diskusia, ktorá jej fanúšikov rozdelila na dva tábory.   

Kým mnohí ju vychválili za prirodzený vzhľad a odkazovali jej, že je nádherná aj bez mejkapu, ďalší si z nej uťahovali a kritizovali ju. “Odborníci” si totiž aj na tejto fotke totiž všimli nejaké úpravy a neveria, že je úplne “nedotknutá!” Nuž, aká je skutočná pravda viem len ona sama, v každom prípade sa na tejto fotke na seba podobá určite najviac!   

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SKKN BY KIM (@skkn)

Súvisiace články

Najčítanejšie