Zatiahnuté
Bratislava
Alena
27.3.2023
Mirka z Nákupných maniačok prezradila trik na dokonalú pleť: Stačí urobiť jedinú vec!
Zdielať na

Mirka z Nákupných maniačok prezradila trik na dokonalú pleť: Stačí urobiť jedinú vec!

Zdroj: Instagram/mirislobodnikova

Hoci má po tridsiatke, Mirka sa môže aj bez používania botoxu pochváliť veľmi peknou a sviežou pleťou. Útla kráska dokonca prezradila, čo u nej perfektne funguje a čo by odporučila všetkým ženám!

Túžite po krásnej a žiarivej pleti a robíte všetko možné, aby ste ju docielili, no akosi sa vám nedarí? Možno robíte rovnakú chybu ako mnohé ženy!

Módne maniačky môžete sledovať od pondelka do piatka o 15.25 na JOJke!

Mirka pred rokmi zažiarila v šou Nákupné maniačky, kde očarila originálnym šatníkom. Práve vďaka svojskému citu pre módu sa pre mnohé ženy stala vzorom a jej štýl sa snažia kopírovať. Podobne je to aj s jej beauty rituálmi, ktoré mnohé ženy zaujímajú. Mirka sa totiž aj po tridsiatke môže pochváliť krásnou žiarivou pleťou. Kráska dokonca prezradila, ako ju docielila! “Skúste si tvár ráno prestať umývať a uvidíte tú zmenu…To, že to tak ja robím a funguje to a tiež to prospieva mojej pleti, je proste fakt…” priznala Mirka. 

Instagram/mirislobodnikova

​​Ako teda vyzerá jej každodenná starostlivosť o pleť? “Večer si tvár riadne vyčistím 2-fázovo a nanesiem retinol, ľahnem si do čistých perín a kým sa ráno zobudím, pokožka pracuje, vstrebáva a vytvára si ochrannú bariéru na denné nečistoty, s ktorými sa naša pokožka cez deň stretáva…” opísala Mirka. Vyskúšate?

Instagram/mirislobodnikova

Súvisiace články

Najčítanejšie