Zatiahnuté
10°
Bratislava
Anežka
2.3.2024
Sexi Slovenka bez filtrov a ľudia jej odkazujú: Pozor, unikla osoba z múzea voskových figurín
Zdielať na

Sexi Slovenka bez filtrov a ľudia jej odkazujú: Pozor, unikla osoba z múzea voskových figurín

Zdroj: facebook/lela.ceterova

Slovenská playmate Lela Ceterová je snom mnohých mužov práve pre to, ako vyzerá. Kým na instagrame je aj vďaka filtrom za bezchybnú krásku, v realite vyzerá trochu inak.

Lela sa preslávila najmä turbulentným vzťahom s českým zápasníkom Karlosom Vémolom, s ktorým má dve deti. Slovenka však otvorene hovorí aj o početných skrášľovacích zákrokoch, ktoré pravidelne podstupuje. 

Jej snom bolo mať plný dekolt, keďže príroda jej veľké prsia nenadelila. Okrem nich má však na svojom tele a najmä tvári množstvo iných úprav, ktoré z nej spravili úplne inú ženu, ako bola kedysi. Ostatne si v Iráne dala zmeniť nos a zoperovali jej aj očné viečka. “Celý nos sa mi od základu prerobil, presne takýto prirodzený som chcela. Nechcela som mini nos ani iné extrémy. Chcela som nos, čo bude pasovať k mojej tvári. Samozrejme nos ešte pol roka sadá...je to proces,” priznala. Kým na fotkách na sociálnych sieťach vyzerá aj vďaka filtrom bezchybne, v realite je to už trochu inak. Dôkazom je aj video z českých Slávikov, na ktorých Ceterová mnohých zaskočila tým, ako vyzerá. Mnohí jej fanúšikovia ostali zaskočení a odkázali jej, že v skutočnosti pôsobí oveľa staršie a úplne inak ako na fotografiách. Niektorí dokonca zašli ďalej a adresovali jej poriadne drsné slová: "Pozor! Pozor! Unikla osoba z múzea voskových figurín!" Čo si myslíte vy?

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Televize Nova (@tvnovaofficial)

Súvisiace články

Najčítanejšie