Oto
5.12.2022
Zuzana Plačková prvýkrát po pôrode BEZ FILTROV: Ľudia sú z jej tváre zhrození!
Zdielať na

Zuzana Plačková prvýkrát po pôrode BEZ FILTROV: Ľudia sú z jej tváre zhrození!

Zdroj: joj.sk

Pre mnohé ženy je Zuzana Plačková vzorom a inšpiráciou najmä preto, ako dobre vyzerá. Čerstvá mamička sa nikdy netajila tým, že na sociálnych sieťach používa rôzne filtre, aby vyzerala lepšie ako v skutočnosti...

Úspešná podnikateľka Zuzana Plačková je idolom mnohých žien a veľa z nich by sa jej chcelo aj podobať. Nekorunovaná slovenská kráľovná instagramu sa nikdy netajila tým, že si na sebe dala zmeniť to, čo sa jej nepáčilo. 

Má niekoľkokrát prerobené prsia, zadok a kompletnou premenou prešla aj jej tvár. Pred časom dokonca vyhľadala aj uznávaného plastického chirurga z Ukrajiny, kde utratila 33-tisíc eur za novú tvár. "Robili mi rekonštrukciu nosa, ale hlavne mi konečne vyrovnal a spriechodnil prepážky, lebo ma to trápilo už veľmi dlho, no nikto doteraz mi to pri plastike nosa neurobil! Taktiež som sa zbavila dvojitej brady, tuku v lícach a rozpustenie kyseliny H. v perách a na záver výplň mimických vrások vlastným tukom. Za túto operáciu som zaplatila presne 33-tisíc eur," priznala po zákrokoch Zuzana. Hoci si mnohí mysleli, že po toľkých vylepšeniach prestane na sociálnych sieťach používať rôzne filtre, omyl! 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Blesk.cz (@blesk.cz)

Zuzana ich naďalej používa v takmer všetkých príspevkoch, ktoré zverejňuje a práve vďaka nim vyzerá dokonale. Aj preto boli mnohí jej fanúšikovia nemilo prekvapení, keď ju videli bez nich. Plačková nedávno na istej módnej šou dala videorozhovor pre web diva.sk, kde bola vidieť bez filtrov a kamera ukázala aj detailné zábery jej tváre. A ľudia ju vôbec nešetrili: "Preboha, čo sa jej stalo s tvárou. Mali by ju natáčať od chrbta, nech jej obdivovatelia nemajú traumu z reality, keďže na IG vyzerá inak," znel jeden z komentárov. "S plastikami už mala prestať dávno, prešla ten bod, kedy vyzerala dobre, dokonca lepšie... A už to ide len k horšiemu. Nechápem, že lekári jej nepovedali, že už stačí," vyjadril sa ďalší človek. "Ja nemôžem, prepáčte, ale ona má naozaj párky namiesto pier a spuchnutá je, akoby hlavu do úľa strčila..." vyslovil svoj názor iný Slovák. Čo si o jej aktuálnom výzore myslíte vy?

Profimedia.sk

Súvisiace články

Najčítanejšie