Jasno
27°
Bratislava
Prokop
4.7.2022
Nosí veľkosť XL a muži sa idú za ňou zblázniť: Toto je jej tajomstvo!
Zdielať na

Nosí veľkosť XL a muži sa idú za ňou zblázniť: Toto je jej tajomstvo!

Zdroj: Instagram

Atraktívna blondína nemá síce miery modelky a ani dokonale krásnu tvár. Napriek tomu dostáva denne rôzne ponuky od mužov z celého sveta. Tí by dali všetko za to, aby sa s ňou mohli osobne stretnúť. Ako to robí?

Taya je kus peknej ženy, ktorá má poriadne ženské krivky. Hoci na svojej postavičke poctivo maká v posilňovni, od ideálnych mier modelky má veľmi ďaleko. Ju to však rozhodne netrápi a aj na svoje telo veľkosti XL je pyšná!

Práve po tomto hercovi túži množstvo žien po celom svete. Učaroval aj vám?

Populárna influencerka, ktorá je známa takmer po celom svete, totiž denne dostáva stovky rôznych správ od mužov z celého sveta. Tí ju oslovujú s rôznymi ponukami, ktoré sú veľakrát aj za hranicou slušnosti. Najčastejšie by od nej chceli, aby im poslala svoju použitú spodnú bielizeň. Inokedy ju pozívajú na rande alebo si s ňou chcú len písať. Aké je jej tajomstvo úspech u opačného pohlavia? Najmä sebavedomie! Hoci kráska nemá super postavičku, rada sa prezentuje v sexi bielizni a plavkách. Podľa mužov má sexepíl na rozdávanie a vďaka tomu je aj u nich úspešná. 

Ostatné mesiace sa obsahom, ktorý zverejňuje na sociálnych sieťach, snaží dodať sebavedomie práve iným ženám. Snaží sa ich presvedčiť o tom, že je úplne jedno, aké majú postavy, dôležité je to, čo z nich vyžaruje… To je aj kľúč k tomu, aby boli úspešné u opačného pohlavia. 

Súvisiace články

Najčítanejšie