Zatiahnuté
18°
Bratislava
Urban
25.5.2022
Popálená youtuberka Týnuš ukázala zjazvenú tvár bez mejkapu filtrov: Nemám sa za čo hanbiť!
Zdielať na

Popálená youtuberka Týnuš ukázala zjazvenú tvár bez mejkapu filtrov: Nemám sa za čo hanbiť!

Zdroj: instagram/tresnickova

Známa česká youtuberka zareagovala na poznámku svojej fanúšičky, ktorá jej napísala, že by nikdy nepridala fotku úplne bez filtrov. A neurobila to po prvýkrát!

Týnuš Třešničková (26), vlastným menom Kristína Třešňáková si rada užívala život plnými dúškami. V jednej zo slávnych tureckých reštaurácií však prišla v roku 2018 k vážnemu úrazu pri ohňovej šou. Plamene vtedy kruto poznamenali jej tvár, paže a dekolt. Po dlhej liečbe sa dala mladá kráska opäť dohromady, ale jazvy zostali...

S tvrdou realitou sa Týnuš vyrovnala dobre. Pred nejakým časom síce priznala, že na svojich jazvách ešte pracuje, aby neboli toľko vidieť, ale na druhej strane už sa s nimi naučila žiť a nepotrebuje ich skrývať. „Jazva je hĺbkové poranenie kože a len tak sa nedá odstrániť. Dá sa to zlepšiť lasermi a ďalšími estetickými zákrokmi postupne, no je to beh na dlhú trať“ cituje youtuberku český Blesk.

Že sa za svoje jazvy nehanbí, dokázala aj na Instagrame, kde sa svojim fanúšikom ukázala nielen bez filtrov, ale aj bez štipky mejkapu. „Tu jedna špeciálne pre vás bez filtra aj bez mejkapu. Väčšinu stories v poslednom čase točím bez filtrov, nemám s tým problém. Prehnané filtre podľa mňa začínajú byť out,“ napísala k snímke Týnuš. 

instagram/tresnickova

Pre každú jednu mladú ženu by bolo určite veľmi ťažké vyrovnať sa s takými následkami nehody, avšak pre Týnuš, ktorá si na svojom vzhľade vybudovala živobytie, to muselo byť ešte ťažšie. Našťastie to vyzerá, že sa svojim osudom vyrovnala a dokonca ju to zmenilo k lepšiemu. Oveľa viac si teraz uvedomuje, že vnútorná krása je oveľa dôležitejšia ako bezchybné telo, čím pomáha aj ďalším ľuďom, ktorí sa trápia pre svoj vzhľad.

youtube/ Týnuš Třešničková

Súvisiace články

Najčítanejšie