Oblačno
17°
Bratislava
Berta
2.7.2022
Sarah Jessica Parker sa starnutia nebojí: Ukázala šediny aj hlboké vrásky, no aj tak bola za hviezdu
Zdielať na

Sarah Jessica Parker sa starnutia nebojí: Ukázala šediny aj hlboké vrásky, no aj tak bola za hviezdu

Zdroj: Profimedia

Kým väčšina jej hereckých kolegýň bojuje proti starnutiu všetkými možnými prostriedkami, ona pribúdajúci vek prijíma úplne prirodzene, čo jej fanúšikovia ocenili aj tentokrát.

Sarah Jessica Parker (57) sa vďaka úlohe Carrie v seriáli Sex v meste stala populárnou módnou ikonou a získala si tak zástupy fanúšikov po celom svete. Kým v seriáli bola vždy tip top nahodená a upravená, v súkromí si vôbec na módu nepotrpí, rovnako ani na mejkap či úpravu vlasov.

Serálová Carrie sa pred pár dňami objavila v spoločnosti svojho manžela na obnovenej premiére divadelnej hry v New Yorku, kde obaja účinkujú, a bola jednoducho neprehliadnuteľná.

Profimedia

Obliekla si zaujímavé dlhé ružové šaty, v ktorých vyzerala ako víla a hoci mala vlasy dokonalo vyčesané do veľkého drdolu, jej čoraz výraznejšie šediny sa nedalo prehliadnuť, rovnako ako jej vrásky. Napriek tomu bola okúzľujúca a všetci prítomní išli na nej oči nechať!

Profimedia

​Sarah Jessica Parker neustále dokazuje, že starnutie je prirodzený proces, ktorý k človeku jednoducho patrí a ukazuje aj ostatným ženám, že sa nie je za čo hanbiť. Slávna herečka opäť raz dokázala, že starnúť sa dá aj s gráciou bez prehnaných zákrokov a botoxu. 

Namiesto toho používa široký úsmev, ktorý funguje zo všetkých skrášľovacích procedúr najspoľahlivejšie!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Harper's Bazaar UK (@bazaaruk)

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa SJP (@sarahjessicaparker)

Súvisiace články

Najčítanejšie